Jaką przeglądarke internetową preferujecie?

Pokaż wyniki sondy: Jaką przeglądarke preferujesz?

Głosujących
73. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Internet Explorer

    3 4.11%
  • Mozilla Firefox

    51 69.86%
  • Google Chrome

    10 13.70%
  • Safari

    0 0%
  • Netscape

    1 1.37%
  • Inne

    8 10.96%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 31

Temat: Jaką przeglądarke internetową preferujecie?

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz Hiro PHP awatar
    Dołączył
    17-03-2009
    Skąd
    gmina Limanowa
    Wpisy
    57
    Punkty
    28

    Jaką przeglądarke internetową preferujecie?

    Witam.

    Chciałbym się dowiedzieć, jakiej przeglądarki internetowej używacie... tak z ciekawości ;)

    Ja osobiście przerzuciłem się niedawno z Firefoxa na Google Chrome, to przez wzgląd na szybkość i ergonomię pracy (m. in. zarządzanie miejscem na ekranie przez przeglądarkę).

    A wy? czekam na propozycję! ;)
    Ostanio edytowane przez Hiro PHP : 10-09-2009 20:17

  2. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Nie wiem czemu ma służyć ta ankieta i nie wiem czemu używasz tylko Google Chrome, jak zrobisz stronę to w innej przeglądarce nie sprawdzisz ? pewnie wg ciebie Firefox zbyt oklepany, Internet Explorer z natury zły Operę to tylko Wagner fajną napisał a Safari to ok ale w Afryce ?,

    edit. sorry za ten sarkazm ale nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że dany produkt jest ok a inne to już nie

    ps. Preferuję FF ale używam wszystkich w/w ... jak jesteś taki kozak spróbuj lynx'a (też przeglądarka - tyle, że tekstowa)

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Ostanio edytowane przez dkint : 10-09-2009 20:28
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  3. #3
    Przeglądacz Hiro PHP awatar
    Dołączył
    17-03-2009
    Skąd
    gmina Limanowa
    Wpisy
    57
    Punkty
    28

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dkint Zobacz wiadomość
    Witam
    Nie wiem czemu ma służyć ta ankieta i nie wiem czemu używasz tylko Google Chrome, jak zrobisz stronę to w innej przeglądarce nie sprawdzisz ?
    Przeglądarki są dla ludzi, wolny wybór, każdy wybiera to, co lubi - a mi akurat pasuje Google Chrome. Oczywiście do sprawdzania stron inne przeglądarki mam (IE, Firefox itp.), a przecież Chrome interpretuje kod podobnie, jak Firefox.

    Cytat Wysłane przez dkint Zobacz wiadomość
    edit. sorry za ten sarkazm ale nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że dany produkt jest ok a inne to już nie
    heh takim człowiekiem jesteś chyba Ty, uważasz, że Chrome jest beznadziejny, a reszta wspaniała...

    Cytat Wysłane przez dkint Zobacz wiadomość
    ps. Preferuję FF ale używam wszystkich w/w ... jak jesteś taki kozak spróbuj lynx'a (też przeglądarka - tyle, że tekstowa)
    Kozak? Dlaczego? że preferuję Google Chrome? może powinniśmy nazywać użytkowników Windows Seven kozakami? (też nowy produkt, podobnie jak Chrome).

    Po co ta ankieta? Dlatego, żeby poznać opinię ludzi na temat przeglądarek, bo Exploler wg niektórych użytkowników może być całkiem spoko, tak samo safari. Są różne gusta, i należy się z tym pogodzić.

  4. #4
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Nie wiem po co to oburzenie, źle interpretujesz mój post, nie jestem przeciwnikiem google chrome - bynajmniej - jest szybszy od ff zgoda ale ff ma wiele innych cech, których mi w chrome brakuje. Co do mojego pytania - jest ono czysto retoryczne jednak nie zmienia to faktu, że po powiedzmy max 100 odpowiedziach jakie otrzymasz i tak nie wyrobisz sobie poglądu co ludzie lubią. Z tym kozakiem to był żart - a tak na marginesie sprawdzałeś lynxa z czystej ciekawości ? I na koniec wyluzuj trochę bo ja cię naprawdę nie atakuję ani też google chrome ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  5. #5
    Przeglądacz Hiro PHP awatar
    Dołączył
    17-03-2009
    Skąd
    gmina Limanowa
    Wpisy
    57
    Punkty
    28

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dkint Zobacz wiadomość
    jest szybszy od ff zgoda ale ff ma wiele innych cech, których mi w chrome brakuje.
    Jak już powiedziałem - co kto lubi, ja zamiast wielu dodatków/wtyczek wolę szybkie działanie.

    Cytat Wysłane przez dkint Zobacz wiadomość
    a tak na marginesie sprawdzałeś lynxa z czystej ciekawości ?
    Widziałem - ze creenów ;P ;>

  6. #6
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Ja nie lubię Chrome z tego powodu, dla którego powstał Iron.
    O ile Iron nadaje się na codzienny użytek, to do pracy z www zdecydowanie FF.
    Webdeveloper do usług ;)

  7. #7
    Bywalec omen1989 awatar
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    343
    Punkty
    11

    Domyślny

    a gdzie opera ? no bez przesady zeby nie bylo jej na takiej liscie...

  8. #8
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    pewnie mieści się w kategorii "inne" ;)
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  9. #9
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny


    Nie głosuję bo Opery nie ma jestem zdruzgotany...
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  10. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-11-2009
    Wpisy
    99
    Punkty
    2

    Domyślny

    Ja z racji tego, że jestem webdeveloperem używam firefoxa - bardzo duża gama wtyczek i przeglądarka zgodna ze standardami....ale Microsoft ma Internet Explorer 8, której również używam i która podobno jest całkowicie zgodna ze specyfikacją w3c.
    Jeśli chodzi o operę, mam ale nie bardzo mi pasuje, kiedyś była wojna pomiędzy IE, Mozillą i Operą...ale teraz Opera gdzieś w cieniu pozostała...
    w tamtych czasach była też niezależna nakładka na Internet Explorer o nazwie Awant Browser - bardzo ją lubiłem i korzystałem, choćby za pionierskie rozwiązania, zapisywania zakładek po wyjściu z przeglądarki, nawet jeśli komputer wyłączony był "nieprzepisowo", no ale nie wiem czy jeszcze jest rozwijana..

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •