Jaką przeglądarke internetową preferujecie? - Strona 2

Pokaż wyniki sondy: Jaką przeglądarke preferujesz?

Głosujących
73. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Internet Explorer

    3 4.11%
  • Mozilla Firefox

    51 69.86%
  • Google Chrome

    10 13.70%
  • Safari

    0 0%
  • Netscape

    1 1.37%
  • Inne

    8 10.96%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 31

Temat: Jaką przeglądarke internetową preferujecie?

  1. #11
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    Avancik jest. Co dwa-trzy tygodnie aktualizacja. Jest o tyle kochany, że uruchamia się błyskawicznie i działa tak samo. Moja Mozilka ze wzgl. na kupe dodatków, które mam zainstalowane i sa mi potrzebne, uruchamia się dośc długo. A Avant szybciutko i śmiga jak rakieta.
    c'est la żizń...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz Maidenman awatar
    Dołączył
    27-08-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja głównie używam FF ze względu na mnogość wtyczek, łatwość użytkowania, dużą elastyczność, ad blokery. Większość stron w FF wygląda lepiej niż np. w IE. Innych przeglądarek używam do sprawdzania czy moje strony działają. Bawią mnie tylko tłumaczenia ludzi, którzy argumentują wybór takiej czy innej przeglądarki szybkością jej działania... Przecież przeglądarkę włącza się stosunkowo rzadko a różnica we wczytywaniu stron to zaledwie ułamki sekund (tak jest przynajmniej na moich trzech komputerach). Jakby ta 1 sek. robiła komuś różnicę i ratowała życie...

  4. #13
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    Włączam i wyłączam przeglądarkę kilkanaście razy na godzinę jak coś poprawiam i mam otwarte tyle programów, ze komp mi stęka.. Więc różnica trochę jest. A mam ich kilka po to, żeby sprawdzać jak strona wygląda w każdej z nich. I to właśnie jest wadozaletą firefoxa, że wszystko wyglada w niej OK. Co chwilę musze sprawdzać na IE i safari na Mac-u czy też jest OK. Pracuję głównie przy stronach przeznaczonych dla Afryki a tam maja taki melanż, że używają np. jeszcze IE5
    c'est la żizń...

  5. #14
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    oczywiście FF na co dzień a do sprawdzania wiadomo kilka więcej ;)
    a tu przy okazji tematu fajna zabawka http://browsershots.org/
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    13-10-2009
    Skąd
    Lubsko
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kiedyś była Opera, teraz jest FF. Dlaczego? Bo wygodnie się mi na nim pracuje. Jako, że mam pewne kłopoty ze wzrokiem, przypadła mi do gustu opcja powiększania stron. (wtedy zaczęła się przygoda z operą). Kiedy w końcu w FF obrazki zaczęły powiększać się wraz z treścią - przesiadłem się na FF i tak do dziś. W IE też jest opcja powiększania - owszem - ale jak dla mnie działa ona jakoś "dziko"...

  7. #16
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Panowie, jak widać największą popularnością tutaj cieszy się FF i czwórka jest już naprawdę ciekawa. Osobiście również się pod tym podpisuję.
    Statystyki pokazują wyraźnie iż do FF należy w Polsce pozycja lidera, natomiast według ostatnich wskazań Chrome uważany jest za najbezpieczniejszy (FF - pozycja druga).
    Przy okazji odnośnie FF 4 - czy ktoś z Was zapoznał się już z tym tematem?
    Pzdr

  8. #17
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Gall - ta funkcja nie jest domyślnie włączana, bo może powodować pewne błędy. Może nie oznacza, że musi, więc jak zwykle prawda leży pośrodku (stabilność vs. szybkość). Tutaj znajdziesz więcej o różnych ustawieniach.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  9. #18
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    czwórka jest już naprawdę ciekawa
    tylko dlaczego zawsze muszę mieć pod górkę ?? Zanim znalazłem rozwiązanie, zdążyłem kupić szczura.
    Sama sonda chyba nie ma większego sensu, bo takie dane można znaleźć na ranking/dot/pl. Poza tym nie ma opcji wielokrotnego wyboru
    ----
    ps> Wesołych
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  10. #19
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez larry_krk Zobacz wiadomość
    tylko dlaczego zawsze muszę mieć pod górkę?? Zanim znalazłem rozwiązanie, zdążyłem kupić szczura.
    @Larry_krk - Wiesz był sobie kiedyś taki dowcip co kończył mniej, więcej tak:
    "Bo ja cie Kowalski jakoś k..................(ocenzurowałem) po prostu nie lubię :-)"
    No cóż statystyki wykazują że ktoś musi mieć przechlapane, aby nie mieć mógł ktoś :-)
    Pzdr

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    29-04-2008
    Skąd
    www.itcent.pl
    Wpisy
    353
    Punkty
    38

    Domyślny

    Witam wszystkich,
    na co dzień używam FF niezależnie czy jestem na windzie czy na ubuntu.
    Próbowałem przerzucić się na chroma, początkowo zafascynował mnie swoją prostotą i szybkością jednak miałem czasem problemy np. z wystawieniem aukcji, rejestracją na niektórych stronach itp.
    www.ITCent.pl - Obsługa informatyczna Puławy

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •