GLOSSARY - problem wyświetlaniem proszę o pomoc. - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 29

Temat: GLOSSARY - problem wyświetlaniem proszę o pomoc.

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-06-2009
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Popatrz do góry pisze jaka to wersja. A wszystkie patenty z joomli wyprobowałem więc nic nowego sie nie dowiedziałem od Ciebie jak narazie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Masz rację! Mądrej głowie dość dwie słowie. Jak dwa za mało, to i poematy nie wystarczą. Przepraszam, ze Waszmości uraziłem!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-06-2009
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    I ja też mość Pana Szanownego ale uważam tak samo kolego co do innych.
    Według mnie problem jest zapisany w php.
    Tylko problem jest otóż jeden i bardzo wielki w którym miejscu jest to zapisane???

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-11-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja również mam ten problem.
    Czy udało się go rozwiązać?

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    O ile jeszcze rozumiem, ze trudno przeszukać jeden katalog z plikami php, to zupełnie nie umiem zrozumieć, że trudno podać jakiekolwiek informacje dotyczące komponentu, w którym chcesz coś poprawiać.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-11-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    To zrozum Drogi Zwiastunie, iż teoretycznie mógłbym powtórzyć wszystko co napisane powyżej - ale po co?
    Problem - ten sam
    Komponent - również
    Próby rozwiazania problemu - takie jak wyżej
    Została więc tylko edycja php.
    Dlatego właśnie zapytałem w nadziei że może problem został rozwiązany - z treści ostatniego posta to nie wynika.

    Ponad to Drogi Zwiastunie - kierując te słowa bezpośrednio do Ciebie...
    Rozumiem iż zachwyca Cię Twój ogrom wiedzy, inteligencja i nie widzisz sensu w jakichkolwiek pytaniach nowicjuszy.
    Muszę więc Cię zmartwić (czytając Twoje niektóre komentarze) że to co dla Ciebie oczywiste, dla wielu niestety nie.
    Dlatego mam propozycje zmiany tego forum na forum tylko dla zaawansowanych.

    I na koniec - Jest to chyba mój trzeci post po uprzednim przeczytaniu baaardzo wielu. Nigdy nie szukam pomocy jeśli wcześniej nie zrobiłem wszystkiego co potrafiłem albo i więcej. W tym jednak wyjatkowym wypadku, liczyłem iż po tej wymianie komentarzy problem został rozwiązany i liczyłem na przekazanie zakończenia.

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Zamiast tej niepotrzebnej pisaniny, wystarczyło podać bliższe dane komponentu. Niejednemu psu... W przypadku oprogramowania mają jeszcze swoje wersje!
    PS Na marginesie: Normalka: nie zrobić, co należy i mieć pretensje do całego świata, tylko nie do siebie
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Nie rozumiem jak na uwagi, że do rozwiązania problemu związanego z działaniem komponentu są potrzebne informacje, można reagować tak"alergicznie".
    Szukanie rozwiązania często (zazwyczaj wiąże się ze znalezieniem komponentu, zainstalowaniem i sprawdzeniem działania.
    Raczej logiczne jest , że trzeba znać wersję Joomla, wersję komponentu i szczytem uprzejmości pytającego jest podanie gdzie można ową wersję znaleźć. Podanie info o środowisku serwera, itd często pomaga w udzieleniu odpowiedzi.
    Podsumowując - nie masz prawa pisać takich dyrdymałów.
    Wymagasz od innych, zacznij od siebie.

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-11-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Drodzy moi,

    Zauważcie iż zapytałem "czy problem został rozwiązany"?
    Można było wywnioskować z tej wypowiedzi iż nic nowego nie wniósłbym do treści zapytania.

    A co do "alergicznej odpowiedzi" nie dotyczy ona tego wątku a innych na tym forum komentowanego przez Zwiastuna.

    Forum przydało sie nie raz, kiedy czytałem wątki innych użytkowników.
    Ale kiedy czasem czytam Twoje wątki Panie Zwiastun - to odnoszę nieodparte wrażenie iz odnosisz wielką satysfakcję z krytykowania nowicjuszy (i proszę nie odnoś tego do mojego zapytania w tym wątku).

    Mimo to dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź - z problemem juz sam sobie poradzę - pewnie potrwa to troche dłużej niż krótka odpowiedź na tym wątku - ale za to satysfakcja większa dla takiego nowicjusza jak ja.

    Pozdrawiam
    Grzegorz

  11. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-06-2009
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie kolego niestety nie rozwiązałem do dziś tego problemu dałem sobie spokój.
    A spędziłem nad nim wiele dni i godzin.
    Bo widzisz na tym forum "wzyscy"są mądrzy aby wytykać Tobie "brak wychowania" gorzej jest już z pomocą ale nie łam się.
    Pozdrawiam Cię i jeżeli byś sobie poradził o proszę Ciebie o napisanie do mnie.
    PS: Obrażanie i wytykanie to normalka więc nie zwracaj uwagi

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •