Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
Niestety
Oprócz problemów z ovh, mam też problem z ZAIKSem, kwestionującym własnoręcznie pisane materiały edukacyjne, które wstawiałem dla swoich użytkowników. A na ovh właśnie niedawno wykupiłem świetny serwer Personal. Nie mogę sobie teraz pozwolić na zmiany z powodów finansowych, a dotychczasowa współpraca z ovh była rzeczywiście bez zastrzeżeń, czemu niejednokrotnie dawałem wyraz na tym Forum.
Na ZAiKS musisz bardzo uważać - mam sporo materiałów nt. ich bezprawnej działalności - w najbliższym czasie je zamieszczę w moim serwisie, na razie fragment:
" Moja bezsilność wobec ZAiKS-u sięga zenitu.W skrócie: bar piwny na wsi, przetrwał 3lata, od 2000 do 2003, zamknięty z powodu nierentowności. We wrześniu 2004 wezwanie na policje zdjęcia, odciski palców itd. pokrzywdzony ZAiKS, w barze było radio i telewizor, nie opłaciliśmy licencji(nie było z czego no i za co) abonament owszem tak. Policja powiatowa bardzo gorliwa w wykonywaniu czynności,prowadzący przesłuchanie zapisuje telefon do siebie na karteczce z logo ZAiKS-u, prokurator podczas przesłuchania popija kawe w kubku z logo ZAiKS-u na biurku gadżety też ZAiKS-owskie.Niby nie zabronione ale gdzie etyka.Nie wspomne o zeznaniach inspektora ZAiKS-u, która to podczas kontroli widziała serial w niesprawnym telewizorze itd.Na koniec dowiadujemy się, że ze słuchania radia uczyniliśmy sobie źródło dochodu (kiepski to dochód), myśleliśmy otwierając bar, że będziemy mieli dochód z lania piwa. Acha rzecz się dzieje w woj.Swiętokrzyskim, my jesteśmy z Krakowa(zachciało nam się otworzyć bar na wsi z nadzieją na zyski)dowiaduje się, że oczywiście jesteśmy złodziejami bo słuchamy radia razem z klientami, no i oczywiście Ona wspaniała Inspektorka z niezkazitelnego ZAiKsu pokaże nam złodziejom krakowskim. No i pokazuje, sprawa w toku,prokurator chce ugody za 5000zł, jeżeli nie, to sprawa w sądzie w Kielcach(informacja od tamtejszego prawnika- "To tylko formalość w Kielcach nikt nie wygrał z ZAiKS-em")Sprawdzam internet takich spraw dziesiątki, nie ma mocnych na to stowarzyszenie. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Małopolski wystosowało list do Rzecznika Spraw Obywatelskich o prześladowaniu takich osób jak min.my, czekają już 2 miesiąc na odpowiedź. Nie wiem po co to pisze, chyba tylko z własnej bezsilności i to jest jedyne wytłumaczenie. Z uszanowaniem. Maria Wójcik "