Link do logowania w sklepie VM
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Link do logowania w sklepie VM

  1. #1
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Link do logowania w sklepie VM

    Joomla 1.5.14 + VM 1.1.3
    Mam taki problem, otóż chciałbym ukryć możliwość logowania do sklepu aby nie było go widać od razu tylko po kliknięciu w menu aby pojawiał się link do logowania i rejestracji, wstawiam link który pobrałem ze strony logowania index.php?page=checkout.index&option=com_virtuemar t jednak po kliknięciu w niego pojawia się strona z komunikatem Twój koszyk jest pusty. Czy wstawiam nie ten adres co potrzeba, czy inaczej to można skonfigurować ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    03-06-2009
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    172
    Punkty
    46

    Domyślny

    Zobacz czy to o to Ci chodzi? alstal.website.pl Jeśli tak, to zaraz Ci powiem jak, gdzie i po co...

  4. #3
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Niezupełnie, masz okienka logowania i linki do rejestracji w menu z lewej strony
    http://www.alstal.website.pl/technobud-sklep.html
    ja chcę to zrobić tak, że jak się kliknie na link Rejestracja / logowanie w menu to pojawi się strona logowania i rejestracji, chodzi mi żeby od razu tych okienek nie było.

  5. #4
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Dwa rozwiązania:
    1. Możesz ustawić widoczności modułu logowanie/rejestracja tylko dla określonej pozycji w menu głównym.
    2. Możesz wstawić moduł logowanie/rejestracja do artykułu i podpiąć do niego link w menu głównym.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  6. #5
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Już wpadłem na ten pomysł i zrobiłem, dzięki wielkie

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-04-2008
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hi,
    Ja mam inny problem. Mam stronę do sklepu (panel logowania) i chce okienko Login i hasło umieścić na swojej stronie aby wyglądało tak jak logowanie w joomla czyli po lewej stronie moduł logowanie jako użytkownik. Strona logowania wygląda teraz tak http://www.b2b.centrumkopiarek.pl/b2b.aspx i nie potrafię zrobić (napisać) aby nie stosować linku do tej strony tylko mieć okienka logowania na swojej. Wdzięczny będę za pomoc. A mam Joomla 1.5

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •