Błąd po przeniesieniu strony
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Błąd po przeniesieniu strony

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-10-2007
    Wpisy
    26
    Punkty
    10

    Domyślny Błąd po przeniesieniu strony

    Witam,

    Przeniosłem strone z jednego serwera na drugi, przekopiowałem wszystkie pliki, zaimportowałem baze, zmieniłem dane w configuration.php
    Strona się właczą, zaplecze działa, ale na głównej stronie wyskakują setki błędów:
    np
    Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /var/www/html/test/test_www/plugins/system/jfdatabase/jfdatabase_inherit.php on line 388

    Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/html/test/test_www/plugins/system/jfdatabase/jfdatabase_inherit.php on line 314

    Warning: fopen(/var/www/html/test/test_www/cache/refTableSQL/dc801560d78ecf75036e251a20ad9154) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/test/test_www/plugins/system/jfdatabase/jfdatabase_inherit.php on line 312
    i tak z gory na dól. Ktos napisal ze wina jest joomlapack. Wyrzuciłem go przez unistall z komponentów ale nic nie pomogło.
    Prawa do plików z błędów są ustawione na 777

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ustawienie praw na 777 o niczym jeszcze nie rozstrzyga - istotne jest, czy aplikacja ma rzeczywisty dostęp do tych plików!
    1. Proszę się zapoznać z materiałem o prawach dostępu na pomoc.joomla.pl
    2. Zawracasz mi głowę na PW i nadal to samo:
    Tak trudno podać adres strony, żeby można zobaczyć te Twoje "100 błedów!"?
    Tak trudno przedstawić podstawowe dane o serwerze?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •