Problem z linkami pod różnymi wersjami Internet Explorer
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z linkami pod różnymi wersjami Internet Explorer

  1. #1
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Problem z linkami pod różnymi wersjami Internet Explorer

    Joomla 1.5.14 + VM 1.1.3
    Witam, mam dziwny problem z linkami pod różnymi wersjami przeglądarki Internet Explorer, oto link ten problem nie występuje pod Firefoxem.
    Po kliknięciu np w link produktu w promocjach czy gdziekolwiek w produkt pojawia się komunikat Internet Explorer nie może znaleźć miejsca internetowego
    Operacja została przerwana i po kliknięciu w link OK pojawia się nie można wyświetlić strony. Próbowałem z prostymi adresami i bez prostych bo myślałem że tu jest problem ale to nie to.
    Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem.
    Ostanio edytowane przez sylwekb : 28-09-2009 16:55

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    pewnie chodzi o jakiś moduł, który gryzie się z IE.. proponuję zacząć od wyłączenia mod_slideshow i testowania...

    jak nie pomoże wyłącz na chwilke wszytskie moduły i sprawdź...
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Brawo, to slideshow robi problemy, ściągnąłem przecież najnowszą wersję, tylko zastanawiam się jak poprawić ten moduł aby prawidłowo wszystko działało bo szkoda mi go usuwać całkowicie.
    Poza tym teraz zainstalowałem najnowszy Acajoom z modułem i od razu na wstępie się gryzie z cała stroną sklepu, odpublikowanie listy pomaga ale nie o to chodzi, bez mailingu trochę kiepsko. Myślałem, że to wina szablonu zmieniłem kilka i we wszystkich te same błędy. Wygląda na to jakby sklep gryzł się z niektórymi modułami. Tych samych problemów z slideshow i Acajoom nie ma w czystej instalacji Joomla bez VM.

    No cóż problem z modułem slideshow jakoś obszedłem, po prostu zrobiłem go we flashu ale ciut więcej waży. Dużo większy problem z Acajoom, nie mogę znależć podobnego komponentu newslettera. Może ktoś zna jakiś komponent newsów, który by działał z VM?

    Problem chyba rozwiązałem, zainstalowałem Joomla + VM (nie Jarzębinę bo to z nią były problemy) i te błędy póki co zniknęły, także Acajoom i Slideshow na razie działa.
    Ostanio edytowane przez idek : 28-09-2009 18:10 Powód: post pod postem

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •