Wyżyć z Joomla - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 38

Temat: Wyżyć z Joomla

  1. #11

    Domyślny

    Ciekawy temat - też mogę dodać coś od siebie.
    Założyłam działalność dzięki funduszom z UE - robię to co lubię - strony w Joomla :-D i nie tylko. Cały czas się rozwijam, co jest po prostu fantastyczne - wcześniejsze posady w ogóle mnie nie satysfakcjonowały. Teraz jest zupełnie inaczej. Od ok 4 lat pracuję NA SIEBIE :-)
    Owszem, 1000 pln zusu boli co miesiąc ;-) spóźnienia w płatnościach jeszcze bardziej. Ale ogólnie nie zamieniłabym tego na nic innego. Pracuję w domu, ale nie jak kolega wyżej (wstaje o 4 rano) - ja czasami kładę się ok 5-6 rano :-D

    Nie wiem czy z prowadzenia portali można wyżyć, ale jeśli lubisz pisać - pisz pod własną marką dla innych - może to dobry sposób na rozpoczęcie własnego biznesu :-)

    Pozdrawiam serdecznie
    Pozdrawiam i zapraszam na:
    preart.com.pl
    -> Blog o CMS Joomla, WordPress, SEO, Video, E-marketing,
    kursykomputerowe.TV-> Darmowe Video kursy online CMS Mambo / Joomla / WordPress

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny

    Ja od ok pol roku zyje z joomli. Zlecen jest sporo, nawet nie mam czasu dokonczyc wlasnej strony. Z projektowania mozna wyzyc i to nawet na niezlym poziomie. Wiem ze temat zarobkow jest delikatnie mowiac krepujacy, ale ciekawi mnie ile bierzecie za wykonanie zwyklej strony firmowej, bez szczegolnie duzej zawartosci. W moim przypadku jest to 1000 zł i 1800 zł za virtuemart.

  4. #13
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez indego Zobacz wiadomość
    Wiem ze temat zarobkow jest delikatnie mowiac krepujacy, ale ciekawi mnie ile bierzecie za wykonanie zwyklej strony firmowej, bez szczegolnie duzej zawartosci. W moim przypadku jest to 1000 zł i 1800 zł za virtuemart.
    Takie niskie stawki to chyba za wdrażanie gotowych klubowych szablonów...
    Strona firmowa postawiona na Joomla z indywidualnym profesjonalnym projektem graficznym wykonanym przez dobrego grafika, porządnie wykonanym szablonem, wdrożoną i przemyślaną optymalizacją SEO SEF powinna kosztować minimum kilka tysięcy złotych (zakładając, że wymagać będzie założmy ok. 150 godzin pracy). Zresztą każdy projekt niezależnie od tego, czy to witryna firmowa, serwis WWW czy sklep internetowy, powinien być wyceniany indywidualnie w zależności od ustalonego zakresu prac, specyfikacji i stopnia skomplikowania. To nie malowanie czy kładzenie kafelków w łazience, gdzie da się za każdym razem przyjąć jedną miarę i cenę.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  5. #14
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re

    To zależy, niektórzy się dziwią, że ktoś chce w ogóle jakieś pieniądze za zrobienie strony... Nie wystarczy Ci wzmianka w portfolio, że dla nich robiłeś?
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To prawie, jak na tym forum. Niektórzy, to by chcieli, żeby im jeszcze dopłacić za to, ze korzystają
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #16
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re

    To prawie, jak na tym forum. Niektórzy, to by chcieli, żeby im jeszcze dopłacić za to, ze korzystają
    No tak, ale z drugiej strony popatrz ile masz postów nabitych dzięki temu, Zwiastunie? [nie_zabijać]
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  8. #17
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Jac Zobacz wiadomość
    Takie niskie stawki to chyba za wdrażanie gotowych klubowych szablonów...
    Strona firmowa postawiona na Joomla z indywidualnym profesjonalnym projektem graficznym wykonanym przez dobrego grafika, porządnie wykonanym szablonem, wdrożoną i przemyślaną optymalizacją SEO SEF powinna kosztować minimum kilka tysięcy złotych (zakładając, że wymagać będzie założmy ok. 150 godzin pracy). Zresztą każdy projekt niezależnie od tego, czy to witryna firmowa, serwis WWW czy sklep internetowy, powinien być wyceniany indywidualnie w zależności od ustalonego zakresu prac, specyfikacji i stopnia skomplikowania. To nie malowanie czy kładzenie kafelków w łazience, gdzie da się za każdym razem przyjąć jedną miarę i cenę.
    Proszę Cie, znajdz mi firme ktora zaplaci Ci kilka tys za strone. kazdy chce za darmo i na wczoraj. 150 godzin zajmuje mi zrobienie 10 stron przy uzyciu klubowych szablonow. Moze i nazwiesz to masówka, ale klienci nie chca placic duzo, poza tym ja tym nie żyje, tylko z tego zyje.

  9. #18
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @Jdwind: a to jest jakiś konkurs piękności? Piękniejsi ci, co mają więcej?
    @indego: dyskutowanie o stawkach mija się co nieco z celem. Jeśłi za 150h zrobisz 10 witryn i masz klientów, to pewno lepiej wychodzisz na tym, jak @jac, któremu 150h zajmuje jedna witryna.
    Spojrzeć na to z punktu księgowego:
    150h = 14 dni x 10 godzin pracy specjalisty (-ów).
    Jeśli podzielisz te kilka tysięcy, o których pisze Jac na owe 150 godzin, to masz za godzinę od 20 zł wzwyż brutto.
    Dla porównania: 10 minut u lekarza = 50-80zł
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #19
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Turbodymomen zawstydził wszystkich - robi za darmo

    Turbooodyyymomeeeeen !!






    edit: przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

  11. #20
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    @Zwiastunie, uważam, że swoim porównanien zwracasz uwagę na sedno zagadnienia. Ale pozwól, że doprecyzuję moje stanowisko: Można pracować 150 godzin nad średniej wielkości witryną, tyle, że efektem tego miesiąca pracy będzie (powinien być!) wysoki poziom wykonania, dopracowanie witryny internetowej w każdym szczególe. Jeśli przyjmiemy, że wynagrodzenie za tak wykonaną pracę wyniesie 5000 zł, to nikt chyba nie zaprzeczy, że jest to godziwa jak na realia Polski płaca.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •