main menu
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: main menu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    28-09-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny main menu

    Witam, bawie się joomla od kilkunastu dni, ale natrafiłem na problem którego nie mogę przejść - w panelu administracyjnym - w projektancie menu gdy chce edytować pozycje menu żadna w żadnym menu się nie pojawia - mogę je dodawać i rozwijać w ten sposób ilość pozycji w każdym z menu ale nie mogę ich już potem w żaden sposób edytować. na stronce wszystko sie wyświetla. Jeśli ktoś znajdzie chwile i odpiszę będę wdzieczny.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    w projektanscie menu nie edytuje sie pozycji...
    żeby edytowac pozcje musisz wejść wybrać MENU i na rozwiniętej liście wybrac odpowiednie menu (a nie projektanta)

    mam nadzieje, ze dobrze zrozumiałem Twoje pytanie, bo jest lekko zagmatwane
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    28-09-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie do końca - przez edytor menu wchodząc do np. main menu- w srodku nie ma pozycji - start, faq, archive itp - moge dodawac kolejne, ale chcac zobaczyc aktualną listę pozycji podpiętą pod dane menu (w tym przypadku mainmenu) każdorazowo lista jest pusta, choć na stronce ich liczba rośnie po każdorazowym dodaniu nowego. Podobie nowe menu moge dodawać tak jak i pozycje na nim ale nie moge juz mieć do nich podglądau, gdzie każdorazowo lista jest pusta

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    no a co jak wejdziesz w Menu/Main Menu ? tam masz dobrze? czy też nie masz listy z aktualnymi pozycjami?
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    28-09-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    zgadza się - w zarządzaniu pozycjami menu nie wyswietla nic, niezlaeżnie od tego jakie to menu jest, gdy próbuje usunąć całe menu wtedy widać jakie znajduja się pozycje w danym menu.

  7. #6
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    1. Włącz raportowanie błędów. Być może pojawi się komunikat wyjaśniający przyczynę.
    2. Napisz pliki, bo być może coś po drodze zgubiłeś.
    3. Jaki to serwer?
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    28-09-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    hmm raportowanie błędów conieco pokazało (joomla postawiona lokalnie jest):

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in \wamp\www\libraries\joomla\cache\cache.php on line 143

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in \wamp\www\libraries\joomla\session\session.php on line 283

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    28-09-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    a na poziomie edycji pozycji menu:

    Warning: Parameter 4 to JHTMLMenu::treerecurse() expected to be a reference, value given in \wamp\www\libraries\joomla\html\html.php on line 87

    Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in \wamp\www\administrator\components\com_menus\model s\list.php on line 143

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in \wamp\www\administrator\components\com_menus\model s\list.php on line 147

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in \wamp\www\administrator\components\com_menus\views \list\view.php on line 65

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in \wamp\www\administrator\components\com_menus\views \list\tmpl\default.php on line 69

  10. #9
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Instalacja odbyła się się bez błędów?

    Nadpisz pliki i katalogi.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    28-09-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    reinstalacja nic nie dała, niezależnie czy wczytuje dane predefiniowane czy nie wczytuje niczego błędy pojawiają się takie same, może jest to związane z wersją php ? (5.3.0) . postawione na WAMPSERVER 2.0

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •