Problem z instalacją na serwerze i plikiem .htaccess
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z instalacją na serwerze i plikiem .htaccess

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    49
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z instalacją na serwerze i plikiem .htaccess

    Witam.
    Wiem że podobny temat był już poruszany i rozwiązałem go w sposób podany poniżej ale jest problem.

    Instalując joomla! na serwerze internetowym (np. ehost.pl) w kroku "2rzegląd ustawień" jest na czerwono zaznaczona opcja "Wyświetlanie błędów[Display errors]: włączone" a zalecane jest "Wyłączone".

    Wcześniej, gdy używałem programu xampp i instalowałem joomla! u mnie na komputerze problem rozwiązywałem tworząc plik .htaccess o treści "php_flag display_errors off" i problem był rozwiązany.

    Teraz gdy robię dokładnie tak samo na hostingu i wpisuje adres strony pojawia się komunikat:
    "Internal Server Error

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator, admin@vel.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
    More information about this error may be available in the server error log."


    a raz nawet miałem informacje o tym żeby usunąć polecenia "php_flag".


    Prosze o jakieś wskazówki jak rozwiązać problem i wyłączyć polecenie "Wyświetlaj błędy"
    SOS

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Olej to i instaluj dalej - w niczym Ci to nie przeszkodzi. To po pierwsze.
    Po drugie zanim zaczniesz plakac ze cos nie dziala - poczytaj dokumentacje hostingodawcy - np. tutaj, jesli chodzi o eHost.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    49
    Punkty
    10

    Domyślny

    ad.1. Dzięki!
    ad.2. Duże dzięki ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •