Prośba o ocenę strony
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Prośba o ocenę strony

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    13-07-2009
    Skąd
    Łomża
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Prośba o ocenę strony

    Witam

    Zwracam się z uprzejmą prośbą o sugestie i ocenę strony, co powinno jeszcze być, co poprawić, może jakieś błędy w funkcjonowaniu wyłapiecie itp. Wszystkie Wasze uwagi będą bardzo cenne i będę bardzo wdzięczny.

    Adres strony www.gminapiatnica.pl

    Witryna dopiero powstaje więc może nie ma na niej zbyt dużo informacji ale to się wkrótce będzie zmieniać i będą dodawane nowe wiadomości.

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    06-09-2009
    Wpisy
    226
    Punkty
    14

    Domyślny

    Mnie osobiście się bardzo podoba , chociaż jestem dopiero laikiem
    Mam kilka pytań , jeśli można :
    1.Jak zrobić taki przewijający się komunikat na górze strony ?
    2.Te zdjęcia na górze też mi się podobają , jaki moduł jest za to odpowiedzialny ?
    3.Ogólnie podoba mi się też szablon , można takowy gdzieś ściągnąć ?

  4. #3
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    1-wszy rzut oka, nieźle, bo miałem obawy, póki co masz status na forum nowicjusz, a tacy to pokazują... a tu miła odmiana.


    Menu górne - dlaczego przycisk strona główna na samym końcu listy ?

    Czy jest sens dawać: Imieniny obchodzą: Danuta, Igor, Remigiusz - to trochę pachnie domową stroną (!), a nie stroną urzędu. Ogólnie zawsze to wyśmiewam w magazynie Itwadministracji. Sugeruje dać tam pole szukaj [ ......]

    Dział pliki - przypuszczam że jeszcze w budowie

    Stopka "Witryna oparta na" .... to miło z twojej strony, ale nie wiem czy słowo witryna jest najlepsze, skoro moim zdaniem to serwis gminny.
    Ja wiem, że się czepiam, ale ogólnie na stronach urzędowych unika się ze względów bezpieczeństwa pisania jaki to CMS.

    Odwiedzający witrynę - moduł zbędny, nikomu nic nie mówi i nic nie wnosi, poza radością kierownika.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #4
    Bywalec sunpietro awatar
    Dołączył
    03-03-2008
    Skąd
    Sosnowiec
    Wpisy
    379
    Punkty
    15

    Domyślny

    czy nie powinno być na dole adnotacji odnośnie twórcy szablonu?
    bo to jest red-evo-aphelion czy jakoś tak


    • blog.piotrnalepa.pl - Blog webmasterski | Artykuły o jQuery, CSS i PHP
    • www.piotrnalepa.pl - Projektowanie stron WWW | Wdrażanie rozwiązań e-commerce
    • www.nalepa.com.pl - Sprzedaż podkładów kolejowych i części do wagonów


  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    13-07-2009
    Skąd
    Łomża
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Odpowiadam i prostuję:

    szoszon1:
    1. Info Line
    2. Rok Slideshow
    3. RedEvo Aphelion

    PeFik:
    Imieny oczywiście rzecz gustu, po pytaniach w pracy wśród zwykłych użytkowników stron internetowych większość była za tym żeby były imieniny bo jakoś przy odwiedzinach zawsze w oczy się rzuci i przypomni o tych imieninkach.

    Sporo rzeczy jest jak mówiłem w trakcie dodawania i uzupełniania, jest tego jeszcze w tej chwili naprawdę nie wiele.

    Odwiedziny: radość kierownika jest bardzo pozytywną wskazówką.

    Stopka: być może zmienię na serwis gminny, dzięki za uwagę.

    Menu górne: taki już urok tej templatki, że pozycja pierwsza jest po prawej stronie, jakoś pokombinuje co z tym zrobić, być może usunę guziczek z "stroną główną" lub przestawię kolejność w menu, po prostu ustawię ten przycisk jako ostatni.


    sunpietro:
    Tak to jest RedEvo Aphelion, z tego co się zorientowałem można usunąć ze stopki dane twórcy szablonu. Poszukam gdzie to wyczytałem i dodam dla wyjaśnienia. Nawet pod tym linkiem co podałem skąd ją ściągnąć jest rozległy wątek dotyczący tego szablony, i chyba tam to było ale 18 stron przejrzę i dopiero dam namiary.

    Pozdrawiam i dziękuję za uwagi
    Ostanio edytowane przez dekonrado : 01-10-2009 13:20

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    06-09-2009
    Wpisy
    226
    Punkty
    14

    Domyślny

    A na jakiej wersji joomla używasz tej templatki ?
    Bo z tego co widzę jest do 1.0 a ja używam 1.5.14
    Dzięki za linki , sprawdzę je i w razie problemów się zgłoszę

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    13-07-2009
    Skąd
    Łomża
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez szoszon1 Zobacz wiadomość
    A na jakiej wersji joomla używasz tej templatki ?
    Bo z tego co widzę jest do 1.0 a ja używam 1.5.14
    Dzięki za linki , sprawdzę je i w razie problemów się zgłoszę
    Ta templatka jest zarówno do wersji 1.0 jak i 1.5. Nie pamiętam tylko czy to ta sama paczka plików czy były dwie wersje.

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    06-09-2009
    Wpisy
    226
    Punkty
    14

    Domyślny

    Nie widzę do wesji 1.5 a niechciałbym z powodu templatki załączać trybu zgodności z 1.0
    Będę szukał dalej - pozdrawiam ....

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    13-07-2009
    Skąd
    Łomża
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ten link który jest podany jest na pewno do szablonu w wersji 1.5, nawet ten wątek na forum joomla.org jest w kategorii "Board index » Other Forums » The Lounge » Archived Boards - All boards closed » Joomla! 1.5 Template Contest"
    więc bez obaw będzie działać.

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    13-07-2009
    Skąd
    Łomża
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    1-wszy rzut oka, nieźle, bo miałem obawy, póki co masz status na forum nowicjusz, a tacy to pokazują... a tu miła odmiana.


    Menu górne - dlaczego przycisk strona główna na samym końcu listy ?

    Czy jest sens dawać: Imieniny obchodzą: Danuta, Igor, Remigiusz - to trochę pachnie domową stroną (!), a nie stroną urzędu. Ogólnie zawsze to wyśmiewam w magazynie Itwadministracji. Sugeruje dać tam pole szukaj [ ......]

    Dział pliki - przypuszczam że jeszcze w budowie

    Stopka "Witryna oparta na" .... to miło z twojej strony, ale nie wiem czy słowo witryna jest najlepsze, skoro moim zdaniem to serwis gminny.
    Ja wiem, że się czepiam, ale ogólnie na stronach urzędowych unika się ze względów bezpieczeństwa pisania jaki to CMS.

    Odwiedzający witrynę - moduł zbędny, nikomu nic nie mówi i nic nie wnosi, poza radością kierownika.
    Rzeczywiście serwis gminny będzie lepiej brzmiało. Już poprawiam.
    Co do tego czy to CMS Joomla to myślę, że praktycznie każdy odczytując źródło strony będzie widział na czym serwis oparto. Nie ma podanej wersji kompilacji Joomli myślę, że mogło by to tak zostać. Zawsze jakaś promocja CMS zostanie w sumie to kożystam z tego za darmo więc chociaż tak można wyrazić uznanie dla twórców.

    Pozdrawiam i bardzo dziękuję za zaangażowanie.

    Co do autora szablonu to jak się zainstaluje szablon w stopce nie ma danych o producencie/twórcy.
    Ostanio edytowane przez dekonrado : 01-10-2009 14:09 Powód: Dodanie informacji

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •