Przenosiny Joomla z Mov'Amp na WEBD - Problem
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Przenosiny Joomla z Mov'Amp na WEBD - Problem

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-09-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Przenosiny Joomla z Mov'Amp na WEBD - Problem

    Witam,

    Stworzyłem sobie stronę w Mov'Amp, przeniosłem wszystkie pliki na FTP serwera WEBD. Bazę danych spakowałem w zip'a i gdy próbuję ją importować na serwer mysql WEBD, pojawia się problem:

    http://wklej.org/id/162143/

    W czym tkwi problem? Bo nie znam się zbytnio na MySQL.

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-09-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mov'Amp\mnt\home\phpmyadmin

    Całą zawartość folderu PHPMyAdmin spakowałem do phpmyadmin.zip i ten plik w zipie chciałem zaimportować do bazy danych i wyskoczył ten błąd.

  5. #4

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-09-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Robiłem wg. zamieszczonych instrukcji, teraz wyskakuje inny błąd.

    Błąd

    zapytanie SQL:

    -- -- Baza danych: `joomla` -- -- -------------------------------------------------------- -- -- Struktura tabeli dla `jos_banner` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `cid` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `type` varchar(30) NOT NULL DEFAULT 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL DEFAULT '', `alias` varchar(255) NOT NULL DEFAULT '', `imptotal` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `impmade` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `clicks` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL DEFAULT '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL DEFAULT '', `date` datetime DEFAULT NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL DEFAULT '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL DEFAULT '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL DEFAULT '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) DEFAULT NULL, `custombannercode` text, `catid` int(10) unsigned NOT NULL DEFAULT '0', `description` text NOT NULL, `sticky` tinyint(1) unsigned NOT NULL D[...]

    MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
    #1046 - No database selected



    PS. Próbowałem pakować to i w .zipa i normalnie jako .sql poprzez phpmyadmin, ale taki sam błąd wyskakuje.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    12

    Domyślny

    Chyba nie utworzyłeś bazy danych...

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-09-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Już sobie poradziłem z tym problemem, było właśnie tak jak mówisz, próbowałem to zrobić w istniejącej starej bazie danych.

    Teraz niestety mam kolejny problem, baza się ładnie przeniosła, pliki przeniosłem już wcześniej. Po wejściu na adres strony:
    http://sppadew.webd.pl/
    Wyskakuje komunikat, że strona w budowie.

    Weszłem w configuration.php, uzupełniłem pola dot. bazy danych, zapisałem, przeniosłem i nadal to samo. Co jest?

    A gdy próbuje wejdź w /administrator/ to wyskakuje błąd:
    Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

    Jestem pewien, że podałem w obu plikach konfiguracyjnych, prawidłowe dane do bazy danych MySQL.

  9. #8
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Strona w budowie - bo w katalogu Joomla zostawiłeś index.html
    Po właściwym wywołaniu pojawia się błąd wskazujący na niedokładne skopiowanie plików serwisu.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-09-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Usunąłem plik index.html
    Teraz po próbie wejścia na stronę, pojawia się błąd
    Fatal error: Call to a member function on a non-object in /home/sppadew/public_html/index.php on line 24

    Właśnie sprawdzam czy wszystkie pliki się prawidłowo skopiowały na FTP.
    Jutro spróbuję wrzucić je jeszcze raz, dzięki za pomoc.
    Rezultaty podam edytując tego posta.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •