Komentarze, ocenianie - serwis opinii a Joomla
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Komentarze, ocenianie - serwis opinii a Joomla

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-07-2006
    Wpisy
    71
    Punkty
    11

    Domyślny Komentarze, ocenianie - serwis opinii a Joomla

    Noszę się z zamiarem utworzenia serwisu internetowego którego głównym celem będzie ocena/komentowanie jakości produktów. W tym celu serwis chcę postawić na Joomla 1.5.

    Funkcjonalność której potrzebuję:
    - ocena produktu wg różnych kryteriów
    - możliwość komentowania
    - możliwość dodawania produktów przez użytkowników
    - moduły najlepsze/najgorsze/najczęściej komentowane etc

    Czy istnieją płatne/darmowe komponenty które poradzą sobie z taką funkcjonalnością?

    W efekcie chciałbym uzyskać serwis o podobnej funkcjonalności do http://hostranking.pl/ choć tematyka będzie zupełnie inna.

    Teraz pytanie do Was. Spotkaliście się z komponentem/komponentami pasującymi do powyższego opisu? Jeżeli tak, jakie są Wasze opinie? Czy Joomla to dobry pomysł dla takiego serwisu?
    Wiem, że można poszukać na Extensions ale opinia użytkowników którzy już przetestowali dany komponent jest bardziej przeze mnie pożądana.

    Pzdr.

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jeśli o mnie idzie ja zainstalowałbym inny skrypt,bo w koncu bedzie tam tylko ocena + komenty.Można do tego dostosować np skrypt Pligg + php fusion o ile sie nie mylę
    Ale i również można załadować Joomla są odpowiednie do tego komponenty,pluginy i dodatki,które można znależć w linku poniżej
    extensions.joomla.org/
    Rozejrzy sie i poczytaj co Ci odpowiada
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •