SOBI - nie działa jak powinien, chociaż powinien...
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: SOBI - nie działa jak powinien, chociaż powinien...

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny SOBI - nie działa jak powinien, chociaż powinien...

    Mam taki dziwny problem z komponentem SOBI, czyli Sigsiu Online Business Index. Zainstalował się bez problemu, teoretycznie działa, ale... nie do końca. Otóż, z nieznanych mi przyczyn komponent NIE CHCE wyświetlać opisów. Mogę wpisać wszystkie dane, dodać logo, ale opisu za żadne skarby nie chce wyświetlać! Co ciekawe, w panelu administracyjnym tego komponentu po kliknięciu na KONFIGURACJA WYŚWIETLANIA, KONFIGURACJA NOWYCH WPISÓW, OPCJE BEZPIECZEŃSTWA, ABOUT SOBI, za każdym razem wyświetla się tylko edytor TinyMCE i opcje:


    Wyświetl link - "Powered by"Pokazuj link do strony głównej komponentu: Pokazuj link "Dodaj nowy wpis":




    Przejrzałem sobie kod php komponentu, ale nic mądrego nie wymyśliłem. Dotychczas nie miałem żadnych problemów z komponentami i modułami Joomli, wszystko działało jak należy. Ale SOBI jakoś nie chce... Komponent pobrałem ze strony www.joomla.pl Czy ktoś może wie o co może chodzić? A może ktoś zna podobny komponent do SOBI ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Dziś wyszła nowa wersja - http://developer.joomla.org/sf/sfmai...31980D382BD52C - może Ci to w czyms pomoze

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pomogło! Wielkie dzięki za info! Teraz wszystko gra i buczy! Joomla rulez

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •