Community builder
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Community builder

  1. #1

    Domyślny Community builder

    Jak zintegrować "community builder" z możliwością "wyślij artykuł" w joomla 1.5. aby w pluginie "Content author" pojawiał się artykuł dodany przez autora poprzez komponent "Projektant pozycji menu -> Utwórz -> Artykuły -> Wyślij artykuł." Mimo, że są artykuły, to nie wyświetlają się w profilu użytkownika.
    Proszę o pomoc.
    A może jest jakiś dodatek do Community builder, który pozwala dodawać artykuły innym użytkownikom.
    Po drugie mam problem z listą użytkowników. Niby lista stworzona, odznaczone jako opublikowana. A jak stworzę odnośnik w menu to użytkownicy się nie pojawiają. O co chodzi?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11
    Ostanio edytowane przez adminweb : 06-10-2009 14:26
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  4. #3

    Domyślny

    Czy mogłabym prosić o coś konkretniejszego? Bo ja naprawdę przeczytałam co znalazłam w wikijoomla i robiłam wszystko według instrukcji (przynajmniej tak mi się wydaje) no ale nie wyszło. czy można prosić o konkretniejsze wskazówki?

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    http://extensions.joomla.org/extensi...der-extensions
    może tu znajdziesz plugin,ale nie jestem pewny czy pod artykuły coś takiego jest
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  6. #5
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    -----skasować--- bo temat wyjaśniony----
    Ostanio edytowane przez PeFik : 07-10-2009 12:50 Powód: ufo
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    adminweb - zapraszam zapoznać się ze słownikiem ortograficznym



    Pokarz => Pokaż
    Taką wiadomość należało mi wysłać na PW a nie tu śmiecisz ,co Cie obchodzi moja ortografia?
    Jakbyś popisał w 2 językach też byś sie mylił.ogólnie to do czego pijesz?
    Ostanio edytowane przez adminweb : 07-10-2009 09:13
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  8. #7

    Domyślny

    A czy mogę jednak prosić coś na mój temat. Z listą dałam radę, ale z tymi artykułami, żeby pojawiały się w zakładce content author to nie. Pomóżcie. Już nie wiem gdzie szukać:confused:

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    137
    Punkty
    11

    Domyślny

    Przepraszam @Basia791 ,ale odpowiedziałem gościowi i zgłosiłem do moderatora,no widzisz jak zaśmiecił
    Wiesz też szukałem czegoś podobnego tak jakTy,ale niestety bez efektu,obawiam sie ze nie ma takiego czegoś.Byc może trzeba by było w kodzie cos gdzieś pogrzebać(nie mam pojęcia),no ale ja niestety w tym wypadku odpadam
    nie daj sie sprowokować idiocie ,bo sprowadzi cie do swojego poziomu ,a potem pokona doświadczeniem

  10. #9

    Domyślny

    Dziękuję za chęci i pozdrawiam

  11. #10
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    p.s.
    adminweb - teraz to ty śmiecisz mnie cytując, bez sensu.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •