K2 i pola dodatkowe
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: K2 i pola dodatkowe

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-09-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny K2 i pola dodatkowe

    Witam, niedawno zainstalowałem komponent K2, podobno da się na nim zrobić np.coś w rodzaju bazy danych o osobach tzn. interesuje mnie cos takiego jak dwie kategorie osób, w kórych będą poszczególni osobnicy i każdy z nich bedzie posiadał następujące pola: wiek, wzrost, kolor oczu itp, do kazdego bedzie dolaczona tez galeria zdjec (np. z SimpleImageGaleryPRO), oraz możliwość komentarza i oceny userów.
    1.Pytanie ,czy da się coś takiego zrealizować na K2 ?
    2.Juz na początku wystąpił u mnie problem. Dodajac jakis artykuł (który u mnie jest jedną osobą) przydzielony do kategorii, chcąc dodać w zakałdce "Dodatkowe pola" jakieś pola typu wiek itp (domniemam ze to do tego wlasnie moze służyć) - dostaje komunikat:"Wybierz najpierw kategorię, aby otrzymać odpowiednie pola dodatkowe..." tyle, że mam przydzieloną do tego artykułu kategorie (w szczegółach po prawej stronie). I tu następuje ZONK, może mi ktoś pomoże jak to zrobic, z góry dzieki!
    P.S> Nie znalazlem na tym forum, przynajmniej w tym dziale za dużo o K2, czyżby SOBI2 jest tylko warte uwagi....

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    08-09-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeszcze raz zwracam się do szanownych forumowiczów, chociaż o próbę odpowiedzi na moje pytania....

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2006
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie odpowiedział. First things first. Na początek musisz stworzyć sobie grupę pól i do niej dodać takie, jakich potrzebujesz. Następnie do kategorii przypisujesz stworzoną grupę. Od tej chwili, jeśli wybierzesz tę kategorię, pojawią ci się dodatkowe pola. Trochę to skomplikowane, ale przynajmniej jest spójne i na dłuższą metę raczej nieuciążliwe.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny

    nazgul udało Ci się to wykonać co chciałeś? Jeśli tak to czy mógłbyś podzielić sie informacjami jak to zrobiłeś?
    "Cały świat to jeden wielki Chełm"
    (I.B.Singer, laureat literackiej Nagrody Nobla)
    chelm24.pl

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •