Archiwum joomla 1.0.15.
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Archiwum joomla 1.0.15.

  1. #1

    Domyślny Archiwum joomla 1.0.15.

    Witam.

    Pracuję na joomli 1.0.15 z dodatkiem JACL (zaawansowana obsługa uprawnień użytkowników).
    Chciałbym rozbudować pewne możliwości użytkowników. Mianowicie chodzi mi o wstawianie przetargów na stronę. W każdej firmie mają inne sposoby na ten problem.
    U mnie działa to następująco:
    Ogłaszany jest przetarg na stronie. Gdy minie data składania ofert, przetarg powinien zniknąć ze strony, aczkolwiek powinien być dostępny dla pracownika przetargów. Po ok. tygodniu wpisywany jest wynik przetargu do artykułu i przetarg powinien powędrować do archiwum.

    Problem da się rozwiązać ręcznie, aczkolwiek chodzi mi o zautomatyzowanie procesu.

    Metody są 2:

    1) Dać pracownikowi działu przetargów dostęp do archiwum z pozycji strony, aby mógł sobie sam przenosić artykuły do archiwum i wyciągać je stamtąd kiedy tylko zachce.
    2) Do edytora artykułów (Edytor - JoomlaFCK) dodać przycisk, bądź jakąś opcję przenoszenia artykułu do archiwum.

    Szukałem rozwiązania w Internecie, ale jedyne co znalazłem, to automatyczne przenoszenie artykułów po zakończeniu publikacji do archiwum. Aby pracownik mógł wpisać wynik przetargu, muszę mu ten artykuł przywoływać z archiwum. W przeciwnym wypadku (bez tego dodatku) artykuł muszę ręcznie przenosić do archiwum po wpisaniu wyniku.


    Zna ktoś jakiś sposób na rozwiązanie powyższego problemu ?
    Mam nadzieję, że rozpisałem się jasno

    Pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Stwórz kategorię, którą nazwiesz np. Archiwum przetargów. Nie musisz korzystać z rzeczywistego archiwum artykułów
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3

    Domyślny

    Zwiastun, dziękuję za odpowiedź.

    W sumie ciekawy sposób, aż głupio mi, że na niego nie wpadłem
    Przy wstępnej analizie, więcej możliwości nie jest mi potrzebne... zobaczę jak to wyjdzie w praniu :-)

    Jeszcze raz dziękuję

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •