SOBI2 - problem z pluginem Featured Listings
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: SOBI2 - problem z pluginem Featured Listings

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-06-2009
    Wpisy
    41
    Punkty
    10

    Domyślny SOBI2 - problem z pluginem Featured Listings

    Witam,
    Mam problem z pluginem do SOBI2 - Featured Listings. Po jego rejestracji zaczyna działać. Jednak po 5-15 minutach plugin sam się wyłącza i nie wyświetla wpisów promowanych Po jego ponownej rejestracji ponownie działa kilka minut ..... Może ktoś się spotkał zpodobnym problemem ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    rejestracji czyli włączeniu?
    Czy po 5 - 15 minutach plugin się wyłącza?
    Może po prostu nie wyświetla się na stronach zaznaczonych w ustawieniach dodatku.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-06-2009
    Wpisy
    41
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Dokłądne objawy: rejestruję moduł - wymagane jest to do jego uruchomienia. Aby nie było niejasności - plugin został zakupiony dla tego serwisu! Napisałem do pomocy ale ngielski nie jest moją mocną stroną i czekam na odpoweidź. Mam jednak nadzieję, że może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie.
    Po rejestracji wchodzę w ustawienia - i jest ok. Na tym etapie wyświetla promowane wpisy na stronie www zarówno na stronie głównej jak i w poszczególnych kategoriach.
    Niestety po kilku minutach (nie ma reguły czasowej - od kilku minut do kilkunastu) plugin wraca do stanu sprzed rejestracji - i przestaje wyświetlać również promowane wpisy.
    Przy próbie wejścia do pluginu pojawia się ponownie ramka z informacją o rejestracji (już jest wszystko wypełnione) i jak kliknę rejestruj na kilka minut ponownie wyświetlają się reklamy ....
    Proszę o pomoc !

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    31-05-2006
    Skąd
    piękne Kaszuby
    Wpisy
    229
    Punkty
    14

    Domyślny

    To napisz do producenta po polsku, jeśli angielski nie jest Twoją mocną stroną,
    z tego co czytam w necie, Radek jest Polakiem - a przynajmniej "kuma" po po polsku.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •