Zmiana pozycji Autora
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Zmiana pozycji Autora

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-07-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Zmiana pozycji Autora

    Witam.

    Czy istnieje możliwość zmiany pozycji wyświetlania Autora artykułu? Standardowo jest to pod tematem a ja chciałbym pod całym artykułem, a na stronie tytułowej pod zapowiedzią artykułu.

    Pozdrawiam:
    Szymek

    ps. Lama jestem więc nie krzyczcie za głośno na mnie
    ps2. Przeszukałem forum i google.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Skoro jesteś jak piszesz "lama", to kolej rzeczy jest następująca:
    krok pierwszy: poznaj podstawy Joomla! - przestań być lamą
    krok drugi: zanim zadasz pytanie na forum, sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi w dokumentacji lub na forum
    Tymczasem ani Tobie, ani użytkownikom nic się nie stanie, gdy nazwisko autora pozostanie tam gdzie jest. Odpowiedź, że się da, nic Ci nie da, a tłumaczenie jak, będzie powtarzaniem tego, co jest także i na forum!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    09-07-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pozwól, że się ustosunkuję
    Kroki, które proponujesz:
    pierwszy - poznaję Jommlę, ale wiadomo, że nie dorównam w ciągu krótkiego czasu starym wyjadaczom
    drugi - zanim zadałem pytanie na forum przeszukałem je i pogooglałem ładnych kilka godzin

    Twoja odpowiedź jest przepiękna - wykazuje mój całkowity brak umiejętności zarządzania Joomlą, jednakże nie wniosła niczego z wyjątkiem może zniechęcenia innych forumowiczów do udzielenia rzeczowej informacji. Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź w nurtującym mnie problemie (link, słowo kluczowe..) a nie za połajanki..

    Pozdrawiam serdecznie

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Kilka godzin to może i wystarczy z panienką na pogaduszki, ale nie przeglądania forum, żeby na tej podstawie poznać Joomla.
    Na tym etapie Twojej wiedzy nie da się tego zrobić. Jak dojdziesz do etapu, w którym da się to zrobić, ręczę Ci, nie będziesz zadawać takiego pytania!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    09-07-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cóz, nie będę dyskutował o poziomie powyższej odpowiedzi, szczególnie jej pierwszego zdania - proponuję przeczytać moje wypowiedzi z próbą ich i mojego problemu zrozumienia. W kilku/kilkunastu dotychczasowych problemach Twoje podpowiedzi na forum i dokumentacja bardzo mi pomogły, dzięki nim strona na razie działa i ma się dość dobrze. Zatkałem sie dopiero przy próbie umieszczenia Autora artykułu pod całością tekstu a nie pod tytułem, gdyby to nie przeszkadzało mi lub autorom to nawet bym nie pytał.

    Pozdrawiam serdecznie

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Bzdury piszesz: kilka godzin spędziłeś na forum na poznawaniu Joomla? Moje zdanie czy Twoje?
    A w czym to niby miejsce wyświetlania nazwiska autora przeszkadza autorom albo Tobie?
    A skoro Ci przeszkadza, to jaki wysiłek podjąłeś, oprócz zadania pytania na forum, jak można zmieniać wygląd standardowych sposobów wyświetlania w Joomla? Wystarczyłoby np. żebyś przeczytał, co takiego nowego oferuje Joomla 1.5, żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie!
    Więc daruj sobie wszelkie uwagi i oceny poziomu moich odpowiedzi.

    Nadpisywanie szablonów
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    09-07-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kilka godzin to spędziłem na szukaniu rozwiązania tylko tego konkretnego problemu - prosiłem, żebyś przeczytał ze zrozumieniem moje wypowiedzi. Znalazłem kilka postów dotyczących tego samego i pozostających bez odpowiedzi. Pisze ponownie: gdyby miejsce wyświetlania nie przeszkadzało autorom to nie pytałbym tutaj, a to jest kwestia gustu/upodobań/czegokolwiek o czym od dawna wiadomo, że nie podlega dyskusji. Przeczytałem co oferuje Joomla 1.5 (taką używam), ale nie doszukałem się odpowiedzi jak to zrobić więc pozwoliłem sobie zadać pytanie.

    Jesteś Administratorem więc bardzo proszę Cię o skasowanie wątku, ponieważ inni, którzy będą szukać podobnego rozwiązania dokopią się do jałowej dyskusji w której wykazujesz moją niezaprzeczalną indolencję.

    Pozdrawiam

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    09-07-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    BTW. Zgodnie z 4 zasadą Twojej sygnaturki: DZIĘKUJĘ.

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Poszukałeś nadpisywania szablonów?
    Powodem jałowych dyskusji są, niestety, jałowe pytania!
    Pomijam, że na 1 stronie naszej biblioteki w poradnikach jest wyszczególniony samouczek o http://wiki.joomla.pl/MosAuthorXTD.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •