Modul wyswietlajacy tytul i tresc artykulow z okreslonej kategorii lub sekcji
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Modul wyswietlajacy tytul i tresc artykulow z okreslonej kategorii lub sekcji

  1. #1

    Domyślny Modul wyswietlajacy tytul i tresc artykulow z okreslonej kategorii lub sekcji

    Czy istnieje modul, ktory wyswietli artykuly z okreslonej sekcji lub kategorii lub same tytuly wedlug kolejnosci ustawionej w menedzerze?? Najlepiej zeby mial mozliwosc ustawiania parametrow. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    A po co Ci specjalny moduł w tym celu, skoro wszystko chcesz sterować ręcznie?
    Zrób sobie sam taki moduł i wypełnij listą artykułów, albo i ich fragmentami ...

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10
    Display News jest pare alfabetyczny najswiezsze i cos tam jeszce ale juz nie pamietam problem polag na tym ze parametry musisz zapodac recznie w pliku bo pytalem juz tutaj na forum ale nikt nie odpowiedzial ! jak zapodac parametry przez przegladarke gdyby nie to byly by duzym udogodnieniem !
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-10-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Akurat też poszukuje podobnego rozwiązania - zainstalowałem display news -ale jak widze - nie będzie łatwo uruchomić to na swojej strone.

    czarofnik może uruchomiłeś ten mod już na swojej stronie? co tam trzeba wpisać w parametrach???
    Ostanio edytowane przez lukas63 : 07-11-2006 18:18

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10
    no wlasnie w parametrach nie mam nic wchodzilem z ftp na plik modulu i grzebalem w opcjach ale pozatym ze w latest news udalo mi sie pokazac skrocona wiadomosc z rozszerzeniem na czytaj dalej to nic szczegolneog nie osiagnalem bardzo potrzebowalem wylaczenia kategori ale tego tez nie moglem (nie umialem) zrobic !? a na stronie mam tylko 5 najswieezszych newsow ale to standart skorzystalem na stronie stratowej z blogu z kategori czy tam z sekcji 1 wprowadzenie 2 kolumny 5 wiadomosci styknie ;] zjebiscie wyglada
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-10-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez czarofnik
    udalo mi sie pokazac skrocona wiadomosc z rozszerzeniem na czytaj dalej
    A gdzie dokładnie to zmienić i w jaki sposób, żeby takie coś uzyskać?? BYłbym bardzo wdzięczny za odp.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10
    TWOJCMS/modules/mod_dnl_1-3.php

    Kod PHP:
    dnl_param_yn$show_intro"y", @$params->show_intro ); 
    u Ciebie to czerwone bedzie na n(no) wiec zmien na y(yes) i tak mozesz sie bawic z ustawieniami porbowalem walczyc z kategoriami

    Kod PHP:
    $set_category_id = @$params->set_category_id strval$params->set_category_id=21,21 ) : ""
    zmienialm jeszcze pare razy ten zapis = na , ale nic nie dawalo wiec zaniechalem i przeszedlem na bloga jestem zadowolony moge ustawiac recznie kolenosc newsow! po lewej mam display latest i wyswietla mi naswiezsze jest git ogolnie
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-10-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki wielkie - pobawie się tymi kategoriami jeszcze

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-10-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    MOże wiesz, gdzie zmienić ilość wyświetlanych artykułów? - bo normalnie jest 5

    edit: już wiem - nie potrzeba

    W pliku mod_dnl_1-3.php jest tylko jedna cyfra 5 więc było to łatwe
    Ostanio edytowane przez lukas63 : 07-11-2006 22:50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •