Problem z URL
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Problem z URL

  1. #1

    Domyślny Problem z URL

    Witam

    Pare tygodni temu zainstalowalem Joomla, pozniej konfigurowalem a ostatnio wykupilem domene np. code.pl wszystko w zasadzie pieknie dziala do momentu gdy przez strone glowna chce sie zalogowac, wtedy po podaniu login i password mam w polu url takie cos:

    http://www.gliwice.pl/users/suchy/_c...e.pl/index.php

    mam dwa adresy w jednym ! i automatycznie pisze mi ze nie ma takiej strony:confused:czy ktos wie w czym jest problem.

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    a nie logujesz mając otwarty adres bez www, czyli tak gliwice.pl ?
    Bo z moih obserwacji ten błąd lubi się wtedy pojawiać.
    Drugie pytanie czy aktuazlizowaś joomle?

  4. #3

    Domyślny

    Problem polega na tym ze nic nie zmienialem w configuration.php, poproatu domena zostala przypisana na serwerze. Co do wersji to mam joomla_108_PL_stable, jest to dobra wersja ?

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Niestety ta wersja była dobra jakiś czas temu, teraz jest 1.0.10PL i ją zaleca się, zwłaszcza że dużo błędow zostało poprawionych

  6. #5

    Domyślny

    czyli musze sciagnac wersje Joomla 1.0.10-pl_plus_Admin-pl i nadpisac istniejace pliki oprocz configuration.php ? i bede miec nowa wersje ? czy musze wszystko od nowa robic + backup bazy danych?

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    wystarczy, że ściągniesz J!1.0.10 i nadpiszesz pliki. Jeśli wersję polską, ściągnij tę z katalogu testowe, żeby nie nadpisywać dodatkowo poprawek. Albo z katalogu pakietów instalacyjnych, ale nie zapomnij o poprawkach (druga zawiera też pierwzą)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Pamiętaj o kopii plików na serwerze, kopii bazy danych robić nie musisz bo tam nie będzie nic zmieniane

  9. #8

    Domyślny

    Problem zostal rozwiazny poprzez zaktualizaowanie joomla do wersji 1.0.10 + poprawki , dziekuje za pomoc

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •