Backend
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Backend

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    168
    Punkty
    10

    Domyślny Backend

    Na podstwie jakich danych wyświetlane jest menu back-end odpowiednio dla adminisrtaora, superadm., operatora.
    jaki plik jest za to odpowiedzialny, a może coś w bazie szukałem na necie i jakoś nie bardzo mogłem sie do czegoś dokopać
    Nigdy nie mów ze czegoś nie da się zrobić, bo ktoś tego nie wie i to zrobi.....

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    168
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jolaass Zobacz wiadomość
    Witam,
    a co na froncie odpowiada za wyświetlanie menu?
    To w takim razie gdzie mogę znalezc plik/konfiguracje na podstawie ktorego generowane sa pozycje menu. W pliku zawierającym acl nie znalazłem wszystkich pozycji
    Nigdy nie mów ze czegoś nie da się zrobić, bo ktoś tego nie wie i to zrobi.....

  5. #4
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Napiszę brzydko - nie umiesz tego znaleźć, to znaczy, że nie masz jeszcze wystarczającej wiedzy żeby przydzielać uprawnienia od zaplecza różnym użytkownikom ( lub robić, to co sobie zamierzyłeś) ;)

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    168
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy wy naprawde potraficie sie tylko czepac na tym forum a nie pomagać, macie sie za jakieś gwazdy mające tajemniczą moc - juz nie pierwszy raz widze posty z gupimi uwagami a nie pomocą.
    To ze czasem czegoś nie możnaleć to nie jest wielkie halo. chce sobie coś zmodyfikować. A kozystam z wielu forów a tylko na tym spotkałem sie z notorycznym obrażaniem uzytkowników nie koniecznie w tym wątku.
    Jak nie masz zamiaru pomóc to uważam każda inną wypowiedź za zbyteczną....
    Ostanio edytowane przez wisnia80 : 26-10-2009 12:05
    Nigdy nie mów ze czegoś nie da się zrobić, bo ktoś tego nie wie i to zrobi.....

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @wiśnia: może trochę pokory?
    Obraża Cię brak wiedzy? To spory problem. Niestety, nie do naprawy na forum!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    168
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie obraża mnie brak - trochę samokrytyki też mam. A o ile wiem na fora są po to by dzielić się również z wiedza z innymi A tu na tym forum jest jak jest..... temat poruszany nie tylko przez moją osobę.
    Jest takie powiedzenie kto pyta nie błądzi ... weźcie sobie je do serca Ale dość off topic'a.
    To jak macie zamiar pomóc. W miedzy czasie sam będę szukał - a to że chce sobie pozmieniać backend dla operatora (mianowicie usunąć pozycje z menu, ikony poniżej i rozwijalne informacje obok ikon (te poprawej) to chyba żadna zbrodnia
    Nigdy nie mów ze czegoś nie da się zrobić, bo ktoś tego nie wie i to zrobi.....

  9. #8
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Mimo, że sobie nie życzysz napiszę jeszcze raz.
    Tak naprawdę udzieliłam Ci odpowiedzi.
    Niestety Twoja reakcja na nią dowodzi, że albo jej nie przeczytałeś albo nie znasz na moje pytanie (odpowiedź) odpowiedzi.
    Stąd moje: "Napiszę brzydko...".
    Po raz ostatni: co odpowiada za wyświetlanie menu na froncie?
    Analogicznie działa to od strony admina.

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez wisnia80 Zobacz wiadomość
    Nie obraża mnie brak - trochę samokrytyki też mam. A o ile wiem na fora są po to by dzielić się również z wiedza z innymi A tu na tym forum jest jak jest..... temat poruszany nie tylko przez moją osobę.
    Masz trochę samokrytyki? Chyba za mało w takim razie. Nie odpowiada Ci to forum, nie pomaga? To co tutaj robisz, ktoś Cię tu siłą trzyma? Idź sobie na te wszystkie inne lepsze fora, na których Ci pomagają!

    Innych użytkowników przepraszam, że muszą być świadkami tego typu wymiany zdań!
    Ponieważ brakło mi słowa "Przepraszam" wobec osoby, do której skierowałeś swoje bezpodstawne uwagi, otrzymujesz tydzień pokuty!

    PS Zaczepki typu: "Jak macie zamiar pomóc" są objawem zwykłego braku kultury, by nie powiedzieć dosadniej!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Nowicjusz Spokey awatar
    Dołączył
    03-10-2009
    Skąd
    Pomorze
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety muszę podpisać się pod wisnia80 - wolę żeby udzielono odpowiedzi a nie wytykano ludziom ich niewiedzę. Dlatego coraz częściej zaczynam wybierać anglojęzyczny odpowiednik tego forum.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •