jak przypisać jednego użytkownika do "tylko" jednego artykułu
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: jak przypisać jednego użytkownika do "tylko" jednego artykułu

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2006
    Skąd
    OPOLE
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    jak przypisać jednego użytkownika do "tylko" jednego artykułu

    Napotkałem się ostatnio z lamerskim problemem. Przeszukałem archiwum ale nie odnalazłem odpowiedzi na pytanie. Więc piszę z prośbą.

    Otóż w moim serwisie muszę umieścić kliku userów gdzie każdy z nich będzie odpowiedzialny tylko i wyłącznie za jeden artykulik bądź kategorie. Chodzi o to że np. Pani Ania X tylko i wyłącznie zajmuje się artykułem gdzie są umieszczane informacje odnośnie np.: dat spotkań kogoś tam. Cała treść artykułu jest niezmienialna tylko raz na jakiś czas pani Ania X musi wejść i zmienić date.

    Coś brakuje mi pomysłu na rozwiązanie tego problemu. Czekam na info i z góry dzięki.
    Ostanio edytowane przez KOKO : 19-07-2006 22:50

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie m niestety, takiej opcji w Joomla, możesz wszakże skorzystać z komponentu JACL, założyć grupy w których będzie 1 użytkownik, a dalej to już poradzisz...

    PS. Nie musisz się tłumaczyć, że to i tamto przeszukał. Problem jto problem.

    A dotykając jeszcze srawy, to uważam, że Pani Ania ma wiedzieć, co jest jej poletkiem. A jeśli sobie pozwoli zmodyfikować coś innego, to należy jej zabrać WSZYSTKIE inne poletka także i poslać na zieloną trawkę. Następnej pani Ani już wówczas nawet przez myśl nie przyjdzie, by robić coś, czego jej nie wolno.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2006
    Skąd
    OPOLE
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    Domyślny

    wielkie dzieki za błyskawiczną reakcję
    [kokocinski.info] personal website ::: strona prywatna
    [politechnika.opole.pl] Wirtualna Wycieczka po Politechnice Opolskiej.

  4. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    wlasnei sprawdzalem kazdy user zawsze moze edytowac swoj artykul, chyba ze go opublikuje tylko dla grupy Specjal w ktorej nie bedzie to oczywiste ze go nie zobaczy.

    Dopoki nie chcesz przypisac kilku userow do jednego artykulu to robisz co chcesz, sprawdz tez jakie uprawnienia maja grupy editor i publisher, nie pamietam ale byc moze moga edytowac artykuly z grup nizszych wiec mozna tam jakiegos koordynatora przydzielic.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •