RokBox a problem z pdf-ami
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: RokBox a problem z pdf-ami

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-05-2009
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    60
    Punkty
    11

    Domyślny RokBox a problem z pdf-ami

    Witam

    Mam następujący problem mam joomla 1.5.14 i rokbox 2.0 i w pdf-ach generowanych automatycznie przez joomle zamiast zdjęć pojawia mi się
    {rokbox}link{/rokbox}.
    Mam więc pytanie jak sobie z tym można poradzić tzn. co trzeba zrobić aby w pdf-ach były obrazki.
    Gimp -

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie znam dodatku, ale zacznij od sprawdzenia, czy efektu nie przyniesie zmiana kolejności na liście dodatków. Czasem kolejność ma znaczenie.

    PS W dawniejszej kwestii: komponent noixACL obadałeś? Wszystko do zarządzania prawami.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  3. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-05-2009
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    60
    Punkty
    11

    Domyślny

    Starałem się zmienić kolejność zarówno pluginu system jak i content i nic nie pomogło.
    Trochę się załamałem bo na stronie plugina http://demo.rockettheme.com/extensio...tension=rokbox - w pdf-ach też nie ma rysunków

    Tak na marginesie co odpowiada w joomla za generowanie pdf-ów?
    No i drugie pytanie czy inne rozszerzenia do tego co Rokbox też mają podobny problem z pdf-ami?

    Ps. W końcu uznałem ze sprawa uprawnień jest za skomplikowana żeby się tym bawić myślałem też że wszystkie tego typu rozszerzenia są płatne - a ostatnio skupiłem się na pozostałej funkcjonalności i tak zainstalowałem ponad 100 rozszerzeń do joomla. Ale zapewne spojrze co i jak z tym rozszerzeniem o które pytasz.
    Gimp -

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •