Lista artykułów a pod nia lista userów
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Lista artykułów a pod nia lista userów

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-10-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Lista artykułów a pod nia lista userów

    Witam. Najpierw może opisze o co mi chodzi.
    Mam stronę główną na której umieściłem sobie takie rzeczy jak newsy, ostatnio dodane artykuły, ostatnio dodane galerie itp z wszystkich kategorii. mam tam też menu z buttonami które odnoszą się do danych kategorii. i teraz chciałbym zrobic coś takiego:
    klikam na buttona który kieruje nas na stronę z podaną kategorią i tutaj chciałbym aby pokazała mi się lista artykułów
    (z danej kategorii) a pod nią lista zarejstrowanych użytkowników(którzy tez przy rejestracji musieli wybrac dla siebie jakaś kategorie (profil użytkownika zbudowany na podstawie modułu CB). I tutaj właśnie mam problem, bo do strony głównej dopisałem sobie po prostu dodatkowe includy i ładnie mi się to podzieliło, natomiast gdy dodaje guzik do ww menu to muszę podac typ poyzcji (lista artykułów, wpinacz czy np lista userów z CB), ale nie wiem jak zrobic zeby nie ograniczac się tylko do jednej pozycji(żeby było tak jak chce czyli lista artykułów z kategorii, liste userów). Jest jakaś możliwośc zeby to tak sprytnie zrobic, czy moze cos w kodzie pozmieniac, cos pogrzebac? Szukalem ale marnie mi to wyszło;/ Kombinuje z dorobiem takiej podstrony od poczatku ale moze jest jakas szybsza metoda? Prosiłbym o pomoc, o nakierowanie mnie na jakieś rozwiązanie Mam nadzieje że zrozumiale to napisałem
    Ostanio edytowane przez Vicctis : 03-11-2009 22:10

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •