Widget gadu gadu w joomla
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Widget gadu gadu w joomla

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-07-2008
    Wpisy
    82
    Punkty
    10

    Widget gadu gadu w joomla

    Witam
    Chciałbym wstawić widget gadu gadu do mojej strony.
    Chodzi o ten gdzie po kliknięciu w przycisk pojawia się okienko gg i można rozpocząć rozmowę mimo że nie ma się zainstalowanego gg.

    sktypt wygląda tak:

    <!-- (C) GG Network SA - Gadu-Gadu Widget -->
    <script type="text/javascript" src="http://widget.gadu-gadu.pl/getCode.php?id=ebb9afff0787a27b6abd989e8012fb79c1f 430de"></script>

    Niestety nie można go wkleić jako normalny moduł skryptu html bo usuwa kod.

    Czy można to jakoś wstawić?

    -----------------------------------------------------------------------------------

    Dla szukających odpowiedzi:

    Wystarczy zainstalować dodatek Jumi który pozwala umieścić na stronie dowolny kod PHP, HTM, CSS, Java jako moduł.
    Ostanio edytowane przez neon88 : 08-11-2009 19:56 Powód: znalazłem rozwiązanie

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    lub po prostu wyłączyć edytor wysiwyg :-)
    Pozdrawiam i zapraszam na:
    preart.com.pl
    -> Blog o CMS Joomla, WordPress, SEO, Video, E-marketing,
    kursykomputerowe.TV-> Darmowe Video kursy online CMS Mambo / Joomla / WordPress

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-04-2007
    Wpisy
    66
    Punkty
    11

    Domyślny

    Mam problem z tym dodatkiem gg. W sumie super rzecz, akurat tego potrzebuje... ALE... dałem to jako własny moduł, wygląda to tak:



    Jak wezme edytuj dodawany widze jest znacznik <p> </p>

    Chciałbym to ładnie w środek zmieścić, z tym, ze moze byc problem ograniczenia szerokości samego dodatku, czy też jest opcja, aby poszerzyć cały lewy, bądz prawy pionowy bok strony..

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-04-2007
    Wpisy
    66
    Punkty
    11

    Domyślny

    albo zeby uprościć WAM pracę to moze tak.
    Jak usunąć <p> .
    Tak wiem skasować i kliknąć update.... w cale nie. Za kazdym razem jak klikam zapisz dodaje sie <p> przez co mam linijkę niżej widget.

    Da się gdzies usunąć domyślne dodawanie tego znacznika w jakimś pliku... ?? czy gdzieś??????

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    mozna ten skrypt , tak jak kazdy wstawic w artykul lub modul...

    zrob to co napisal ci @preart
    wylacz edytor w twoich ustawieniach w panelu administracyjnym (editor-no editor)..pozniej mozesz jako calosc dac jako left, righr lub center...

    jedynym problemem jest szerokosc edytora, ktora ustalasz przed wygenerowaniem skryptu....

    jesli chcesz go uzyc w module (na obrazku i masz za szeroki)...wygeneruj nowy kod z wlasciwa szerokoscia...

  7. #6
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez cezarylee Zobacz wiadomość
    Mam problem z tym dodatkiem gg.
    (...)moze byc problem ograniczenia szerokości samego dodatku, czy też jest opcja, aby poszerzyć cały lewy, bądz prawy pionowy bok strony..
    Rozmiary widget GG ustala się w momencie generowania kodu na stronie gadudodatki.pl
    Są tam 3 opcje do wyboru: rozmiar mały, średni oraz według własnego ustawienia rozmiaru.
    Wybrałem dla siebie rozmiar mały i sprawdza się w stosowanym przeze mnie szablonie.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •