Formularz do tworzenia bazy restauracji/hoteli itd
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Formularz do tworzenia bazy restauracji/hoteli itd

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-11-2009
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny Formularz do tworzenia bazy restauracji/hoteli itd

    Witam
    Tak na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem nowy jeśli chodzi o Joomle(wcześniej głównie stronki na wordpressie ograniczajace sie do dodawania artykulow, niusow rss).

    Aktualnie biorę się powoli za wykonanie dla przyjaciela małego portalu. W każdym razie chodzi chodzi o to by stworzyć bazę hoteli,restauracji itd dla pewnego rejonu w Polsce (promocja turystyki itd)

    Jest jakiś moduł, który stworzyłby formularz uzupełniania takiej bazy danych i później jakoś ładnie tabelarycznie by to wyświetlał ze zdjęciami itd
    [z możliwością dodania dodatkowych rzeczy jak podpięcie pod to pluginu google maps, dodanie samemu kilka linijek kodu ekstaktujących dane z innych stron itd]

    Wyglądać ma to mniej więcej tak, jak wygląda to na stronach gdzie można rezerwować hotele tyle, że bez takiej możliwości..

    Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem. Proszę o wyrozumiałość i nie zarzucanie mi nie znajomości podstawowych funkcji joomli itd... Po prostu mam do wyboru napisanie od podstaw czegoś takiego lub zrobienie to na joomli[zyczenie kolegi]

  2. #2
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Jest jakiś moduł, który stworzyłby formularz uzupełniania takiej bazy danych i później jakoś ładnie tabelarycznie by to wyświetlał ze zdjęciami itd
    [z możliwością dodania dodatkowych rzeczy jak podpięcie pod to pluginu google maps, dodanie samemu kilka linijek kodu ekstaktujących dane z innych stron itd]
    Komponent >>SOBI2<<

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •