portal do oceny - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 36

Temat: portal do oceny

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez KejeN Zobacz wiadomość
    Siema! Chcialem zobaczyc Twoj portal ale: Fatal eror: Call to a
    member function
    attributes() on a non-
    object in /home2/
    ebiaypl1/public_html/
    modules/
    mod_gk_weather/
    helper.php on line 219
    no wlasnie mam problem z modulem pogody gavick.com
    czasami takie jajca wyskakuja ;/ niewiem czemu

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez markuss7 Zobacz wiadomość
    Cześć, kolego. Bardzo podobają mi się na Twoim portalu skróty artów. Mam pytanko, jak nazywa się moduł z którego korzystasz?

    A tak na marginesie to strona jest estetyczna, "czysta" i miła dla oka. Pod względem technicznym, nie wypowiadam się bo nie mam wiedzy na ten temat.

    Pozdrawiam

    aaa.... i w sumie to mainmenu nad bannerem też jest fajne. To menu jest z szablonu czy modułu?
    \

    wielkie dzieki, a wiec do artow uzywam darmowe moduly z gavick.com. Nie dosc ze darmowe to i najlepsze Jest to news pro gk3 chyba...menu z szablonu. pozdro

  4. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-05-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    pierwsze wrazenie bardzo fajny, przejzysty portal,
    uzytkownicy nie zobacza niedociagniec,
    sobi i adsmanager - nie pobawiles sie za bardzo w "upiekszeniu" tych komponentow i dlatego odbiegaja one od reszty wygladem,
    w adsmanager dopisz w pliku jezykowym to nieszczesne description_3, lub nie wyswietlaj tego w ogole, poza tym zobacz tutaj wyszukiwanie zaawansowane i button "dolacz", moze zamien to na szukaj. czego uzywasz do tlumaczenia? calkiem niezle to chodzi, w sobi jezyk super, zobacz jek to wyglada w adsmanager, komunikacja wrapperem - mowia ze proste rozwiazania sa najlepsze - twoj portal to potwierdza w tym wypadku,
    praca, moze dolozysz tutaj modul wyswietlajacy ogloszenia dodane przez uzytkownikow w adsmanager? to chyba mialoby sens
    Ogolnie super, jak chcesz pogadac o sobi2 i adsmanager - co i jak mozna wycisnac z tych komponentow to dawaj na priva lub przeszukaj forum autorow. pozdrawiam

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    Leprechaun wielkie dzieki odezwe sie na priv w sprawie adsmanager a co do tlumaczenia uzywam Gtranslate - link ;)

  6. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-05-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    gtranslate - tez go uzywam na stronie klienta ale instalowalem go ponad rok temu i teraz widze ze wyglada (dziala) to lepiej niz u mnie, chyba zrobie aktualizacje, dzieki za info

  7. #26
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-05-2009
    Wpisy
    86
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ebialystok Zobacz wiadomość
    \

    wielkie dzieki, a wiec do artow uzywam darmowe moduly z gavick.com. Nie dosc ze darmowe to i najlepsze Jest to news pro gk3 chyba...menu z szablonu. pozdro
    Dzięki za wskazówki kolego.

    Pozdrawiam

  8. #27
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie ma za co ;)

  9. #28
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-05-2009
    Wpisy
    86
    Punkty
    11

    Domyślny

    A przypomniało mi się jeszcze jedno Czy mógłbys podac nazwę szablonu bo za bardzo nie mam szablonów z takim menu. Z góry dzięki.

    Pozdrawiam

  10. #29
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    szablon jest z yootheme, robia zajebiste szablony

  11. #30
    Debiutant
    Dołączył
    20-01-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Bardzo ładna i zgrabna stronka. Podejrzewam jednak, że prawdopodobnie nadużywasz prawa cytatu kopiując i wstawiając do swego serwisu całe artykuły np. z poranny.pl Podanie źródła niestety z tego co wiem nie wystarczy. Poranny i Współczesna swego czasu zabrali się dośc ostro za autorów podobnych serwisów. Kwestią czasu jest kiedy zrobi to wyborcza i radio Białystok.

    W zasadach wykorzystywania treści poranny i współczesna wyraźnie zastrzegają, że można publikować jedynie treści dostarczone w RSS-ach. Bierzesz na swoje barki duże ryzyko bo grozi to poważnymi konsekwencjami ale skoro podjąłeś się tworzenia serwisu informacyjnego to zakładam, że znasz polskie prawo i wszystkie haczyki które mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

    Ale dość straszenia. Serwis jest porządnie ułożony i bardzo czytelny. Widzę, że do bazy firm stosujesz komponent Sobi2. To dobry wybór aczkolwiek trzeba troszkę czasu aby Sobi2 okiełznać. Wrappery działają nieźle i nie ma irytujących pasków przewijania jak to się dzieje w innych wypadkach.
    Mam jeszcze malutką uwagę dotyczącą zamieszczanych zdjęć. Nie widzę informacji o źródle zdjęcia. Do tego też ktoś może się przyczepić.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za rozwój serwisu, aczkolwiek bez zamieszczanych informacji z własnych niezależnych źródeł będzie szalenie trudne utrzymanie czytelnika na dłużej w serwisie.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •