włamanie do systemu
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: włamanie do systemu

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2006
    Wpisy
    107
    Punkty
    10

    Domyślny włamanie do systemu

    Postawiłem system joomla kilka miesiecy temu (wtedy była to najnowsza wersja), który działał bez problemu... I nagle wczaraj wyskakuje mi komunikat



    Forbidden

    You don't have permission to access /wieczernik/ on this server.
    Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    Apache/1.3.36 Server at .............. Port 80
    Nie wiem czy ktoś mi się włamał do systemu, i gdzie szukać ewentualnego błędu... Proszę o pomoc...

    Dodam tylko, iż dziwi mnie ta sytuacja, gdyż hostuje na tym samym serwerze drugą stronę, postawioną na tym samym systemie i tam wszystko działa tak jak powinno i kiedy sprawdzałem dostępy są ustawione w taki sam sposób jak na stronie która nagle przestała działać... Jeszcze raz Proszę o pomoc....!!!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jarecki
    wtedy była to najnowsza wersja
    Ano była!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    94
    Punkty
    11

    Domyślny

    musze powiedzieć że irytują mnie takie cwaniackie odpowiedzi ... człowiek nie wie co się stało, pyta (bo po to jest forum) i dostaje odpowiedź godną "admina"

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Musisz nam wybaczyć, w takie upały cięzko o cierpliowść

    Co do Twojego problem jeżeli coś się stało nagle zwykle jest to wina serwera, skontaktuja się z adminem, może coś zmieniali, altualizowali i wtedy takie rzeczy się mogą dziać.
    Jeżeli posiadasz kopię zapasaową serwisu wgraj ją

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2006
    Wpisy
    107
    Punkty
    10

    Domyślny włamanie

    Dzięki wielkie włąśnie się skontaktowałem a adminem serwera i czekam na odpowiedź... Kopię zapasową posiadam ale na komputerze w pracy... Więc w poniedziałem podmienie... ale wielkie dzięki za chęc wyjasnienia problemu i sugestie które dla mnie są niezwykle cenne...

    pozdrawiam

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Niezależnie od ewentualnego nadpisania, trzeba by po prostu zaktualizowac joomlę do wersji 1.0.10 - sądziłem, że krótkie "ano była" pod zacytowanym fragmentem postu jest wystarczająco jasne.

    ad. marco:
    I co z tego, żeś popsioczył. Skoro uważałeś, że dla pytającego ta uwaga nie jest jasna, to należało po prostu dopisać swoją odpowiedź. Czasem mądrej głowie dość dwie słowie.
    I przyjmij do wiadomości, że fakt, iż ktoś jest administratorem, wcale nie zobowiązuje do wypisywania elaboratów.
    Odpowiedź jest udzielana na takiej samej zasadzie, jak przez każdego innego użytkownika: wpisuję, co uznaję za ważne, co kieruje na rozwiązanie problemu albo go rozwiązuje, w takiej formie, jakią uznaję za stosowną.
    Nikomu korona z głowy nie spadnie, jeśli po lapidarnej, a niejasnej dlań odpowiedzi dopyta o co chodzi.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •