Nietypowa templatka
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Nietypowa templatka

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-07-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Nietypowa templatka

    Witam

    Mam pytanie dotyczące pewnego układu głównego okna(dołączanym za pomocą 'mosMainBody()'). Czy da się zrobić taki układ:




    W jaki sposób można wtrącić coś w obszar MainBody??
    Oczywiscie "jakiś banner" zaczyna się w miejscu, gdzie kończy się pierwszy obiekt (jakiś artykuł), czyli niejako "pływa" w osi pionowej stronki.

    Myślałem nad tym, aby dać na ten pierwszy (szeroki) artykuł jakiś oddzielny pojemnik (div) i oddzielny na tę węższą część głównego okna (która byłaby wtedy MainBody, tylko odpowiednio ustawiona we frontpage), ale to mało eleganckie rozwiązanie.
    Dodatkowo wymagało by to umieszczania artykułów w dwóch różnych miejscach: nowy artykuł idzie do górnego pojemnika, a stary (który tam siedział wcześniej) "spada" na dół. Dopisanie jednego artykułu musiało by być zatem związane z kilkoma dodatkowymi "edytorskimi" działaniami :/

    Jak ktoś ma jakis pomysł, sugestię to będę wdzieczny



    PS. Sorki za zdublowany temat :/ Nie mogę znaleźć informacji o usuwaniu tematów, więc jak jakiś moderator ma chwilę, to niech usunie... szkoda żeby syf został na forum
    Ostanio edytowane przez pin : 22-07-2006 03:13

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •