Wysylanie meili z zamowieniem
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Wysylanie meili z zamowieniem

  1. #1
    Bywalec kondorek awatar
    Dołączył
    18-05-2006
    Wpisy
    128
    Punkty
    108

    Domyślny Wysylanie meili z zamowieniem

    Witam
    Mam jedno krotkie pytanie
    Po realizacji zakupu wysylane sa meile do administratora sklepu i kupujacego, i tu gra tamburino)
    TYLKO
    te meile wysylane sa do mnie w jezyku angielskim (tzn wykorzystany jest format email_englisch.html, a nie email_polish, czy jakis inny)
    wgrane mam wszystkie jezyki do vm, panelu vm tez nie mam w angielskim wiec nie rozumiem tego fenomenu.(dotej pory bylem przekonany ze email generuje sie automatycznie zaleznie od jezyka ustawionego w panelu)

    a nadpisywanie pliku email_english. nie wchodzi w gre.

    Dzieki
    Konrad

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Generalnie - dobrze myślisz: jeśli masz polski lang VM prawidłowo zainstalowany, maile powinny być wysyłane po polsku.
    Zerknij na swoim serwerze: .../administrator/components/com_virtuemart/html/templates/order_emails
    tam powinien być plik o nazwie email_polish.html (przy okazji zobacz co ma w środku...).
    Jeśli go nie ma (może się "zgubił"?) - wrzuć na serwer z paczki instalacyjnej. Możesz też na stronie producenta VM poszukać aktualnej paczki z językami do VM i z niej skorzystać ...

  4. #3
    Bywalec kondorek awatar
    Dołączył
    18-05-2006
    Wpisy
    128
    Punkty
    108

    Domyślny

    Dzieki magic.
    Okazalo sie ze cos nie zgrzyta z plikiem email_polish, skasowalem i zgralem nowy na serwer, i dziala.
    Jakis chochlik virtuemartowy))
    Pozdrawiam
    Konrad

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •