AdsManager V2.2 - pytanie - brak sumy ogloszen
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: AdsManager V2.2 - pytanie - brak sumy ogloszen

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny AdsManager V2.2 - pytanie - brak sumy ogloszen

    Witam,
    Bardzo prosze o pomoc w sprawie sumy ogloszen na glownej stronie modulu.
    Nie mam pojecia co nalezy zrobic aby ta suma byla wyswietlana.
    Probowalem pewnych pomyslow ktore znalazlem na forum ale nie dziala.

    Dziekuje za wszelkie sugestie

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    co to znaczy "sumy ogloszen na glownej stronie modulu"?
    Może trochę jaśniej - gdzie to ma się wyświetlać w komponencie czy module, może adres strony!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Strony nie moge podac gdyz poki co jest u mnie na kompie. To jest oczywiscie komponent.
    A o "glownej stronie modulu" to mam na mysli strone na ktorej wyswietlane sa kategorie i podkategorie ogloszen - normalnie obok podkategorii wyswietlane sa w nawiasach ilosci ogloszen jakie znajduja sie wewntarz. A tego nie moge znalzc u siebie.
    Dziekuje
    Darek
    Ostanio edytowane przez oceanman : 17-11-2009 20:03

  5. #4
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Z tego co wiem, to takie informacje - ilość ogłoszeń w nawiasie pokazuje się w module Adsmanager Menu. Jeśli tak - podaj wersję tego modułu, jeśli w komponencie to daj screena.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-03-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, pozwolę się podpiąc do tematu poniewąz mam taki sam problem, niewiem gdzie mozna włączyć taka opcje aby wyswietlała sie suma ogłoszeń w danej kategori z boku na głównej stronie. Mam zainstalowaną wersje 2.5 Adsmanager PL . Podam może link do strony www.gieldaplock.pl prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu.
    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez jarek237 : 02-12-2009 20:12

  7. #6

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-03-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jolaass Zobacz wiadomość
    Witam,
    odpowiedź masz wyżej: za wyświetlanie tej informacji odpowiedzialny jest moduł.
    hmm można dokłądniej? w zadnym module niemam tak samo nie mogę znaleźć opcji zmienienia ilość nowo dodanych ogłoszeń. Zeby nie wyświtelało mi trzech a np. 6 ogłoszeń na stronie głównej (.

  9. #8
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Z miłą chęcią podświetliłabym tekst mówiący o module, w którym jest opcja wyświetlania ilości ogłoszeń, ale obawiam się, że nie ma takiej możliwości.
    Przykro mi, ale nie wiem jakiego modułu używasz do wyświetlania kategorii u siebie na stronie. Tak się składa, że konkretne informacje powinni przedstawiać również pytający.
    Żeby zwiększyć ilość nowo dodanych ogłoszeń do 6, należy w pliku components/com_adsmanager/adsmanager.php linia 1952 zmienić
    "WHERE c.published = 1 and a.published = 1 GROUP BY a.id ORDER BY a.date_created DESC ,a.id DESC LIMIT 0, 3";
    na
    "WHERE c.published = 1 and a.published = 1 GROUP BY a.id ORDER BY a.date_created DESC ,a.id DESC LIMIT 0, 6";

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    02-03-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam! Pisze tu pierwszy raz bo jeszcze nigdy nie było problemu a mianowicie mam adsmanager 2.5 rc1 i w module wyświetla mi sumę ogłoszeń w tym nawiasie lecz w kategoriach na stronie gł komponentu już nie.... link do screena http://img571.imageshack.us/img571/9730/screeens.jpg
    Proszę o pomoc jak to rozwiązać. Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •