Pusta strona startowa
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Pusta strona startowa

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2006
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Pusta strona startowa

    Witam,


    Działam na _joomla_1.0.10-Stable-Full-pl-plusAdminPL.zip i ma problem z ustawniem strony startowej, tj. przypisuje do artykułu żeby był publikowany na startowej ale nie jest publikowany. Znalazłem coś o pustej stronie startowej na tym forum ale tam ktoś pisze ze zainstalował "Upgrade do wersji 1.01, Upgrade do wersji 1.01" i ze zaczęło mu działać no ale ja mam wersje 1.0.10 więc ten patch jest chyba juz zawarty w tej wersji co mam?
    Z tego co widze na joomla.pl do tej wersji co mam chyba nie ma zadnych łatek?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    sa 2 laty, z czego 2 zawiera juz pierwsza, chyba ze instalowales z paczki rev2 ktora juz te latki ma to na razie wiecej nic

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2006
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    pomyliły mi się miesiace po angielsku - myślęm ze te 2 ostanie łaty są z przed daty dodania Joomla ktorego sciągnałem. June July a nie July June.

    Po dograniu 2 łat w odp kolejnosci restarcie dalej nie widac startowej. Artykuł jest równez dołaczony do linku i spod tego linku z menu otwiera się ale na głownej niee pojawia się.

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    regulamin -> dane, link

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2006
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Serwis nie jest online na razie. Będe jeszcze i tak modyfikował i jeszcze raz instalacje robił tej Joomli, nowa strone startowa bde robił moze wtdy bedzie ok.

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2006
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam ponownie


    No nie mogę dojść co jest z tym ze nie mogę ustawić strony startowej.
    POjawia się jakby tytuł prawidłowy ale jego akurat nie chcę mieć i chyba wszedzie gdzie sie da wylaczyłem to zeby sie tytuł nie pojawiał.
    Artykuł został stworzony waz z linkiem w górnym menu i jak klikn na link to się pojawia ale jak dam na główna -> pusto choć zaznaczyłem ze ma byc na startowej i jest w strona startowa jak klikne na artykuły->strona startowa

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2006
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    dobra juz chyba wiem co jest nie tak, tak mi cos switało ze gdzie mi migęło ze gdzie musi być początek i jakby w pomocy do potwierdzono;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •