mod_gcalendar problem z tłumaczeniem
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: mod_gcalendar problem z tłumaczeniem

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-11-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny mod_gcalendar problem z tłumaczeniem

    Mam problem z modułem służącym do integracji kalendarza google z Joomlą (gCalendar). Nie ma (a przynajmniej nie znalazłem) wersji polskiej tego dodatku, więc edytując odpowiednie pliki samemu, udało mi się uzyskać prawie w pełni przetłumaczony kalendarz. Ale właśnie, prawie... Wszystko wyświetla się po polsku, oprócz nazwy miesiąca kiedy przejdę do widoku tygodniowego. Podmieniałem już nazwy angielskie miesięcy na polskie, we wszystkich możliwych plikach w folderze z Joomlą, ale nie rozwiązałem tego problemu... Czy może komuś udało się rozwiązać ten problem? Inna sprawa dotyczy też tego, że nie mogę pobierać danych z kalendarza jeśli nie jest on publiczny (nawet po ustawieniu prawidłowego Magic Cookie), ale to nie jest taki wielki problem (aczkolwiek jeśli komuś również wpadłoby rozwiązanie to byłbym bardzo wdzięczny).

    P.s. Link do mojej strony to: http://fenixzespol.pl/index.php?opti...month=12&day=2

    P.s.2. Pytanie dotyczy Joomli wersji 1.5, więc jeśli można to proszę o przeniesienie tematu. Przepraszam...
    Ostanio edytowane przez violence : 25-11-2009 18:04 Powód: błędne miejsce

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Jakiego języka używasz na stronie frontowej?

    Przetłumacz plik językowy i zapisz go jak pl-PL.ini.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-11-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chodzi Ci o przetłumaczenie pliku en-GB.ini? Bo jeśli tak to już to robiłem, nie pomaga... A na stronie frontowej używam języka poslkiego

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •