Modyfikacja menu
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Modyfikacja menu

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    160
    Punkty
    10

    Domyślny Modyfikacja menu

    Witam,

    czy jest możliwość umieszczenia jednej pozycji menu z prawej strony? Standardowo menu zaczyna się od strony lewej, jednak potrzebuję (hmm, że tak powiem) odseparować jedną pozycję dlatego pomyślałem, aby wrzucić ją z prawej strony. Czy jest to osiągalne?

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jest. Ale chyba mocno przesadzasz z takim pytaniem. Nie jesteś przecież nowicjuszem. Na czym polega trudność? Tworzysz menu, dodajesz jedną pozycję, ustawiasz moduł menu po prawej stronie.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    160
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Jest. Ale chyba mocno przesadzasz z takim pytaniem. Nie jesteś przecież nowicjuszem. Na czym polega trudność? Tworzysz menu, dodajesz jedną pozycję, ustawiasz moduł menu po prawej stronie.
    W sumie faktycznie, nie pomyślałem o tym żeby stworzyć drugie menu. Jednak w moim przypadku to i tak na nic się zda. Posiadam szablon, w którym do górnego modułu odpowiedzialnego za menu można wsadzić tylko jedno menu (ustawia się to w opcjach templatki). Będę musiał ten moduł trochę skrócić i obok wsadzić swój moduł z takimi samymi klasami. Wtedy będę mógł użyć drugiego menu na górnej belce. Innego wyjścia nie widzę

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    160
    Punkty
    10

    Domyślny

    Oki, właśnie tak sobie z tym poradziłem. W sumie dzięki za nasunięcie pomysłu, cały czas się głowiłem z jednym menu, a rozwiązanie było takie proste ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •