Czat do Joomla 1.5 - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: Czat do Joomla 1.5

  1. #21
    Bywalec DobleYou awatar
    Dołączył
    20-11-2009
    Wpisy
    129
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez isteata Zobacz wiadomość
    Za takie [cenzura] wypowiedzi powinny być kary :mad:.

    //KYCu
    To wolny demokratyczny kraj .. więc wolność kulturalnej wypowiedzi jest tu wskazana... Wybrałem inny shoutbox bo jest lepszy..cóż konkurencja.. co prawda jest anglojęzyczny ale jak ktoś potrafi to bez problemu można przetłumaczyć.. ja sobie jakoś poradziłem., Jest to Djice Shoutbox oparty o Java bardzo fajny z dużymi możliwościami

    ---------- Post dodany o 19:48 ---------- Poprzedni post był o 19:44 ----------

    Cytat Wysłane przez Forest Zobacz wiadomość
    Próbowałem zainstalować mod_nshoutbox1.1 jak również różne inne moduły albo komponenty oznaczone "1.5 Native"
    Moje parametry na serwerze webhost.pl:
    System operacyjny: Linux sv1.webhost.pl 2.6.18-164.15.1.el5PAE #1 SMP Wed Mar 17 12:14:29 EDT 2010 i686 Wersja bazy danych: 5.0.90-community-log Porządek znaków w MySQL: utf8_general_ci Wersja PHP: 5.2.12 Serwer WWW: Apache/2.2.14 (Unix) mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.2.12 PHP działa na: apache2handler Wersja Joomla!: Joomla! 1.5.15 Stable [ Wojmamni Ama Mamni ] 05-November-2009 04:00 GMT Klient użytkownika: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

    Co jest grane?
    Wchodzę na menu Rozszerzenia /instalator/instaluj z pakietu wskazuję plik zip z modyłem i ciągle wyskakuje komunikat


    • Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku
    • Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.


    HELP!
    Sądzę że problem tkwi w folderze tymczasowym tmp zmień chmody tego folderu.. a jeśli nadal błąd będzie się pojawiał.. masz tam w instalatorze ścieżkę instalacyjną więc sprawdź czy odwołuje się to do dobrego folderu (tmp)...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Kolega @isteata dał wyraz swojemu "szczeremu oburzeniu" stosując dosadne wyrażenie, stąd interwencja [cenzura]. Dyskutowałbym na temat bezgranicznej wolności wypowiedzi, bo również jestem przeciwnikiem zbyt dosadnych sformułowań. Kwestia uzasadnienia wyboru jest już, jak sądzę zamknięta i mocno przedawniona.

  4. #23
    Bywalec DobleYou awatar
    Dołączył
    20-11-2009
    Wpisy
    129
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie bezgranicznej lecz wolności kulturalnej wypowiedzi... bo ja jakoś niecenzuralnych wypowiedzi nie używałem więc nie ma czemu się oburzać .. to tak jakby mój sąsiad był oburzony bo nie kupiłem piwa w najbliższym sklepie tylko poszedłem kilometr dalej..bo tam było tańsze.. A jeśli za takie wypowiedzi w stylu wybrałem inny bo był według mnie lepszy ma być ktoś karany to jest przesada...

  5. #24
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez DobleYou Zobacz wiadomość
    Nie bezgranicznej lecz wolności kulturalnej wypowiedzi... bo ja jakoś niecenzuralnych wypowiedzi nie używałem więc nie ma czemu się oburzać(...)
    Nie zrozumiałeś, cenzura nie dotyczyła Ciebie, tylko wypowiedzi kolegi @isteata a Ciebie nikt z nas za nic nie karał.

  6. #25
    Bywalec DobleYou awatar
    Dołączył
    20-11-2009
    Wpisy
    129
    Punkty
    10

    Domyślny

    Rozumiem...ale ja nie mówię o karaniu za moją wypowiedz tylko o tym że wypowiedz wyżej wspomnianego użytkownika o karaniu za takie posty jak moje nie miała sensu bo za to że wybrałem inny shoutbox karanie wydawało by się śmieszne... a zresztą temat starty i jak wcześniej wspomniałeś zamknięty

  7. #26
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cieszę się, że wszystko zostało wyjaśnione. Możemy już zamknąć ten temat.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •