Czat do Joomla 1.5 - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 26

Temat: Czat do Joomla 1.5

  1. #11
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Zechcesz łaskawie wspomnieć jaki shoutbox wybrałeś i co Cię w nim ujęło?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez DobleYou Zobacz wiadomość
    Jeśli chodzi i shoutboxa to już się z tym uporałem... znalazłem innego.
    Za takie [cenzura] wypowiedzi powinny być kary :mad:.

    //KYCu

  4. #13

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    zgodzę się, ale przynajmniej ja mam wymowkę, że bylem czyjąś denerwującą wypowiedzią sprowokowany .

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2009
    Skąd
    Kielce
    Wpisy
    11
    Punkty
    12

    Domyślny

    Osobiście korzystam z BlastChat. Instalacja po darmowej rejestracji na stronie producenta.
    Czat na jego serwerze. Przechowuje dane 7 dni.
    Opcja "odpięcia" okna czatu
    Strona Domowa

  7. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    BlastChat to bardziej Chat niż Shoutbox. Jakies logowania, pokoje, cuda niewidy. To ma być takie proste: wchodzisz na stronkę i widzisz dyskuję w tematyce witryny stanowiące dodatkowe "żywe" źródło inforamcji dla odwiedzającego witrynę.

    Coś jak "artykuł" ale każdy swoj punkt widzenia dorzuca, pisane przez ludzi na żywo. Czyli bez konieczności logowań i wyborów pokoi, to w ogole nie pasuje do idei spontanicznych wtrąceń swojej opinii i dzielenia się informacjami.

    Mało komu się chce klikać na link "Chat" w menu, potem czekać na chacie aż się ktoś pojawi, blee. To nie zdaje egzaminu. A tak wpadasz na stronę główną, ktoś coś napisał w shoutboxie jak na murze, Ty coś dopiszesz, ktoś inny wpadnie i znowu coś dopisze. Wiele shoutboxów ma powiadomienia dźwiekowe.

    Cały urok shoutboxa to brak pokoi, treść rozmowy widoczna dla wszystkich bez logowania.

  8. #17
    ksiadz
    Gość

    Domyślny

    A może ktoś mi poradzi. Dołączę się do tematu.
    Strona na której jest kilkunastu konsultantów w zależności od lokalizacji. Miasto1, Miasto2, Miasto3. Mogą to być np pokoje chat`a.
    Klient chodząc na stronę ma do wyboru, miasto1, miasto2, miasto3. Przez co łączy się z odpowiednim konsultantem.
    Konsultanci widzą tylko to co pisze klient w obrębie jednego pokoju,nie widzą siebie na wzajem, nie moga ze sobą rozmawiać.
    Jak coś takiego ugryźć ?

  9. #18
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    czy to będą pokoje na zasadzie konfesjonału? 1.grzech ciężkie 2.grzechy zbywalne 3. drobne oszustwa
    generalnie zawsze ktoś szuka czatu shuotboxa a potem wraca z żalem "Co robi Transfer przekroczony" "ktoś włamał sie na stronę" gg widget jest naprawdę fajny

  10. #19
    ksiadz
    Gość

    Domyślny

    Ale ja na prawdę nie potrzebuję gadu tylko opragramowanie działające totalnie z web`a.
    Konsultanci mogą korzystać raz z jednego/raz z innego komputera.
    Pokoje mają być na zasadzie lokalizacji jak to opisałem.

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-07-2006
    Wpisy
    45
    Punkty
    13

    Domyślny

    Próbowałem zainstalować mod_nshoutbox1.1 jak również różne inne moduły albo komponenty oznaczone "1.5 Native"
    Moje parametry na serwerze webhost.pl:
    System operacyjny: Linux sv1.webhost.pl 2.6.18-164.15.1.el5PAE #1 SMP Wed Mar 17 12:14:29 EDT 2010 i686 Wersja bazy danych: 5.0.90-community-log Porządek znaków w MySQL: utf8_general_ci Wersja PHP: 5.2.12 Serwer WWW: Apache/2.2.14 (Unix) mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.2.12 PHP działa na: apache2handler Wersja Joomla!: Joomla! 1.5.15 Stable [ Wojmamni Ama Mamni ] 05-November-2009 04:00 GMT Klient użytkownika: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

    Co jest grane?
    Wchodzę na menu Rozszerzenia /instalator/instaluj z pakietu wskazuję plik zip z modyłem i ciągle wyskakuje komunikat

    • Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku
    • Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.

    HELP!
    Ostanio edytowane przez Forest : 01-07-2010 15:40

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •