dostępność produktu
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: dostępność produktu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-12-2005
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    dostępność produktu

    Witam mam zapytanie czy ktoś wie jak zmienic plik browse wyświetlający listę produktów by pokazywała sie na niej "dostępnośc" danego produktu.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    11-12-2005
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    znalazłem

    Dla wszystkich zadnych wiedzy :
    plik browse.php dodajemy

    {product_availability}

    plik shop.browse.php dodajemy

    gdzieś w
    /***Add-to-Cart Button ***/
    $product_cell = str_replace( "{product_details...}", $product_details, $product_cell );

    $product_cell = str_replace( "{product_rating}", $product_rating, $product_cell );

    $product_cell = str_replace( "{product_price}", $product_price, $product_cell );

    $product_cell = str_replace( "{form_addtocart}", $form_addtocart, $product_cell );

    $product_cell = str_replace( "{product_sku}", $db_browse->f("product_sku"), $product_cell );


    dodać

    $product_cell = str_replace( "{product_availability}", $product_availability, $product_cell );

    I działa jak ma być


  4. #3
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    30-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny

    A jak dodać do tego, aby wyświetlana była nazwa producenta? W shop.product_details.php jest zmienna manufacturer_link i manufacturer_name. Jak wyciągnąć któreś z nich na stronę browse?
    Jeśli link to skomplikowane, to niech już będzie sama nazwa.

  5. #4

    Domyślny

    Zasada jest taka, że aby wyświetlić zmienną n.p. {product_price}, należy wcześniej ją zdefiniować.
    Zdefiniowanie w tym przypadku polega na pobraniu jej z bazy i powiązaniu z etykietą.
    To tak najogólniej, szczegóły... jak przejdzie mi świąteczne obżarstwo.
    Mokrego Dyngusa.
    Forum polskich użytkowników Virtuemart. http://www.virtuemart.pl

  6. #5
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    30-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny

    Mi właśnie o dodanie tej zmienej chodzi. Bo podanie daych tak jak na shop.product_details.php nie działa.
    Również mokrego życzę ;)

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-11-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    15

    Domyślny

    U mnie w shop.browse.php (vm 1.0.10) nie ma zdefiniowanej $product_availability , więc poniższa linijka nie działa:

    $product_cell = str_replace( "{product_availability}", $product_availability, $product_cell );

    Jak już to:
    $product_cell = str_replace( "{product_availability}", $db_browse->f("product_availability"), $product_cell );

    lub analogicznie jak ktoś potrzebuje ilość produktów w magazynie:

    $product_cell = str_replace( "{product_availability}", $db_browse->f("product_availability"), $product_cell );



  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny

    Odświeżę temat. Orientuje się może gdzie tego szukać w vm 1.1.0 pod joomla! 1.5.x ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •