Service Desk - przechowywanie support dokumentacji
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Service Desk - przechowywanie support dokumentacji

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-12-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Service Desk - przechowywanie support dokumentacji

    Witam

    Poszukuję jakiegoś modułu w którym mógłbym stworzyć support dokumenty w stylu artykułów z możliwością dodawania zdjęć i grupowania ich w kategorie.
    Zaznaczam że nie interesuje mnie przechowywanie dokumentów .doc czy tego podobnych ponieważ zależy mi na przeszukiwaniu tekstu tych dokumentów poprzez search na stronie.
    Odpadają zatem wszystkie moduły typu download (testowałem DocMan) a wydaje mi się dobrym rozwiązanie coś w rodzaju FAQ z nieograniczoną ilością kategorii które mogą być zagnieżdzone w sobie. Znalazłem niezły moduł FAQ (QuickFAQ) który całkiem fajnie się spisuje w tym ale nie ma opcji szukania i to go dyskwalifikuje.

    Proszę o pomoc i być może nakierowanie co w Joomli warto wykorzystać do przechowywania dokumentacji dla SD.

    Dziękuje Adam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A standardowe artykuly z mozliwoscia grupowania w sekcje i kategorie nie pasuja, bo co?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    08-12-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Choć może udałoby się zrobić ale potrzebuje zagnieżdzenia kategorii.
    Tzn:
    XP -> Software L -> Lotus Notes i dopiero artykuły o supporcie Lotusa

    Dodam że tych kategorii 1 levelu obok XP będzie około 10. Potem w każdej z nich kolejne kilkanaście i na końcu 3 level i dopiero artykuły.

    Chodzi o odwzorowanie Remedy'iego i kategoryzacji CTI czyli:

    Call -> Type ->Item

    Np:
    XP -> Software I -> iNotes - artykuły o Inotsie na XP
    XP -> Software I -> ILM - artykuły o ILM
    NBP -> Software I -> iNotes - artykuły o Inotsie na NBP
    itp

    Ponadto portal wciąż będzie służył jako medium komunikacyjne dla agentów i są w nim już różne kategorie z artykułami i boję się że dokumentacja będzie się mieszała ze zwykłymi artykułami np:
    Jak jest już opublikowany artykuł o tytule: "Upgrade Lotus Notes do ver 6." oraz np w kategorii Incydenty: "Lotus Notes - Serwer padł ref: 12345" to gdy później agent będzie chciał wyszukać dokumntację na temat Lotus Notesa i wpisze w search: "Lotus Notes" to wyrzuci mu wszystko razem pomieszane.

    Dziękuję za sugestię i chętnie posłucham więcej.

    PS. Właśnie testuje moduł AdsManager ale z tego co widzę to za dużo przeróbek żeby to jakoś przystosować.

  5. #4
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    K2 + http://extensions.joomla.org/
    Lub + szukaji Joomla ;)
    Webdeveloper do usług ;)

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    08-12-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Thx - popatrzę

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •