Link w menu z darmowych templatek
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 25

Temat: Link w menu z darmowych templatek

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-09-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny Link w menu z darmowych templatek

    Witam

    sciagam kilka templatek do joomla ale kazda ma taka w menu podkategorie ktorej nie widac w main menu i nie mozna jej usunac, jak to zrobic?wie ktso moze jak

    przykład jest tutaj:
    http://centrum-dystrybucji.com/

    w menu Strona Główna

    jak usunac ten link z templatek???

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Masz kilka menu, nie jedno.
    Usuń niepotrzebne menu (założysz własne)
    Usuń w pozostawionym menu głównym niepotrzebne pozycje podmenu.
    A najlepiej zainstaluj do pracy Joomla bez przykładowych danych
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-09-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tylko problem w tym ze w panelu admina nie widac tego podmenu co jest w STRONA GŁOWNA te drugie co jest widac i mozna usunac a tamtego nei w tym jest cały problem

    a jak usune strona glowna to nie umiem zrobic zeby stworzyc nowe zamiast tego i tez zeby sie wszystkie te menu po lewej co sa pokazywały

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Eeee tam: nie nie widać, tylko Ty nie widzisz, bo nie oglądasz wszystkiego porządnie!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-09-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    mylisz sie w panelu admina
    w main menu
    w stronie glownej nie poakzuje zadnej podaktegori
    inna podkategorie widac

    a to jest utworzone przez tego co robil templatke i nie wiem jak sie pozbyc tego

    nikt nie umie pomóc

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No dobrze, ja się mylę, ale problem masz Ty, a nie ja.
    Po pierwsze: Pleciesz trzy po trzy bez sensu, nic z tego nie wynika, oprócz tego, ze coś (nie bardzo wiadomo co), Ci nie odpowiada.
    Po drugie: Język polski jest językiem fleksyjno-składniowym. Wyrazy się odmieniają, ich znaczenie w zdaniu zależy także od formy gramatycznej i kolejności.
    Po trzecie: Skorzystałeś z szablonu firmy, która dodaje ukryty kod reklamowy. Oceniaj, jak chcesz, ale albo godzisz się na ten warunek, albo nie możesz korzystać z tego szablonu "free". On po prostu taki "free", jak jasne Twoje objaśnienia, o co chodzi.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-09-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    ale sobie dodałeś skrzydeł tymi mądrościami, rozumiem ze grzebiac w zadnym pliku na ftp nie da sie tej urytej podkategorii usunąć?

    daloby sie to obejsc usuwajac z mainmenu cała kategorie wraz z podkategoria i tym linkiem ale nie wiem jak towrzac nowa zrobic tak ze jak sie ja kliknie to wyskakuje frontpage czyli to co teraz jest po kliknieciu w strone główna , chodzi o to zeby byl;y wszsytkie komponenty jak sa na stronie startowej, bo jak sie klika w menu gorne to tylk ojest sam artykuł bez tych wszystkich menu i boxów do logowania jak ze strony głównej

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Czy oprócz tego, że nie potrafisz napisać względnie poprawnie po polsku zdania, nie potrafisz też czytać?
    Znalazłem, co Ci przeszkadza, a czego nie umiałeś wypowiedzieć (wystarczyło napisać, że po naciśnięciu odnośnika Strona Główna pojawia się pozycja, której nie ma w menu głównym).
    Napisałem wyraźnie: albo się godzisz na warunki używania tego szablonu albo nie masz prawa go używać. Wszystko. Projektant każe sobie płacić linkiem do swojej strony, robiąc w balona zainteresowanych.

    PS Usunięcie menu głównego nic nie da, bo po pierwsze musi być, a po drugie, link się przylepi w inne miejsce.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-09-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    sluchaj ja cie rozumie ale to ty teraz nie rozumiesz mnie, link sie nie przemiesci bo probowalem, sęk tylko w tym ze nie umiem zrobic z innego przycisku w main menu zeby prowadził do strony głównej i zawierał wszsytkie moduły logowanie box z reklamami itd jak zrobie utwurz nowy w main menu to prowadzi on do jakiegos artykułu, a chce zeby był odnosnikiem do frontpage czyli strony głównej.

    pierwszy raz uzytkuje joomla i nie znam pojec i slowek aby opisac to co chce wiec kombinuje.

  11. #10
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ja rozumiem. Ty nie chcesz zrozumieć. Poszukaj innego szablonu. Szablony Themza są licencjonowane na ich własnej licencji. Nie możesz usunąć tego linku. Napisałem Ci to już trzy razy. Denerwuję się, gdy muszę powtarzać w kółko. Najpierw nie napisałeś dokładnie, o co chodzi, teraz nie przyjmujesz do wiadomości, że ten link (i nie tylko ten, jak dobrze popatrzysz) musi zostać!
    Jest setki innych równie dobrych a nawet lepszych szablonów bez takich ukrytych kodów. Nie podpowiem Ci, jak usunąć ten kod, bo uczyłbym w ten sposób złodziejstwa!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •