Kilka drobnych problemów - Strona 2
Wyniki 11 do 11 z 11

Temat: Kilka drobnych problemów

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-12-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Kilka drobnych problemów

    Witam.

    Wraz z kolega zaczynamy małą działaność gospodarczą i na początek stworzyłem strone z naszymi produktami opartą na joomli. Niestety nie jestem expertem i większość moich ingerencji w kod itp jest oparte na metodzie prób i błędów.

    system: Joomla 1.5.14
    problem: cc newsletter, generowanie pdfów, /component/content/article/
    www: urzadzenia-pakujace.pl

    ----------------------------------

    CCnewsletter - otóż nie wysyła mi emaili nie ma żadnego komuniaktu o błędzie ani nic podobnego. Po zaznaczeniu listu i odblokowaniu adresów email do subskrypcji komponent niby wysyla emaile pisze że SENDING EMAIL SUCCESFUL. zmienialem ustawienia, różne emaile i nadal nic. Inne formy kontaktu ze strony dzialaja jak np zadaj pytanie na stronie glownej lub formulaz kontaktowy.

    Kod:
    Batch  1 : Completed : 3 of 3
    NEWSLETTER SENT SUCCESSFULLY
    click here to return to ccNewsletter
    1. radke@zenter.pl
    2. biuro@zenter.pl
    3. ezenter@zenter.pl


    PDF po zastosowaniu prostych adresów, klikajac w jakimś artykule w generowanie pdf wyskakjue mi ze takiej strony nie znaleziono np: www.mojastrona.pl/jakis-tam-artykul/artykul.pdf

    Niewiem tez jak zrobic aby PDF powiadom znajomego i drukuj stronę wyświetlalo sie w lightboxie, w którym miejscu kodu dopisac rel="shadowbox" ?

    Problem z kodowaniem w czesci strony. W artykułach jest ok ale w niektórych komponentach ucina mi polskie znaki np zamiast ręczne mam rczne.
    W phpmyadmin mama kodowanie utf8_general_ci w komponentach utf8 ( jak dam inne to pisze ze nie znane kodowanie.

    Nie moge pozbyc sie tego z linków /component/content/article/37-zaszywarki-do-workow/112-zoje-zj-26a-plus.html

    Z góry dziekuje za jaką kolwiek wskazówkę lub pomoc.
    Ostanio edytowane przez zenter : 11-12-2009 19:41

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •