AddThis, SocialBookmarks itp. czyli problem z każdym systemem przesyłania linków
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: AddThis, SocialBookmarks itp. czyli problem z każdym systemem przesyłania linków

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-09-2008
    Skąd
    Wolne Miasto Gdańsk
    Wpisy
    78
    Punkty
    12

    Domyślny AddThis, SocialBookmarks itp. czyli problem z każdym systemem przesyłania linków

    Witam serdecznie

    Ostatnio na jednej ze stron chciałem zacząć używać tzw. "Social links" (wysyłania artykułów na facebooka, twittera, itp).

    I natknąłem na pewien problem testując chyba paredziesiąt znalezionych dodatków tego typu.

    Otóż gdy umieszczam takowy komponent w artykule wszystko działa cacy - np. klikając w okienko Facebooka większość dodatków tworzy odpowiednią miniaturkę i link do artykułu.

    Gorzej gdy artykuł nie ma przycisku "więcej". Wtedy każdy testowany przez mnie komponent tworzy albo:
    - linka do strony głównej
    - w kilku rozszerzeniach tego typu generowane linki były niemal losowe (np. do strony logowania).

    Czy zatem znalazł ktoś i jest w stanie polecić coś, co w takiej sytuacji po prostu działa??

    PS. Od siebie dodam, iż do tej pory najlepszym przynajmniej dla mnie dodatkiem jest AddThis (do udostępniania artykułów) i Stalker (tworzenie linków do własnych kont na portalach społecznościowych).

    Z góry thx za pomoc

    PS. Dla przykładu chodzi mi o takie działanie:

    http://icanhascheezburger.com/

    Klikając w "Facebook" przy danym obrazku tworzymy linka do konkretnego obrazka, a nie do strony głównej.
    Ostanio edytowane przez n3w.mod3l : 14-12-2009 21:17
    zrozumienie nie jest wymogiem współpracy...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •