Gallery2, problem edycji modułu x-treme
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Gallery2, problem edycji modułu x-treme

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-02-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Gallery2, problem edycji modułu x-treme

    Witam,
    postanowiłem skorzystać z tego skryptu i powiem, że nim udało mi się go zainstalować i zintegrować z joomlą to spotkałem sporo problemów, zaczynając od pytania jak to zainstalować, kończąc na zmianach globalnych ustawień servera (niestety w az.pl nie przewidzieli tego..). Gdy już go zainstalowałem, skonfigurowałem i zintegrowałem chciałem stworzyć swoją galerię, ale.. Tylko jeden moduł (temat, plugin) odpowiadał moim oczekiwaniom, tj moduł x-treme, który potrafi wyświetlić albumy zdjęć i od razu po kliknięciu przeskoczyć do wyświetlania dużych zdjęc, wraz z mikro-miniaturami (no i ma kupę opcji). Niestety... Z jakiegoś powodu edycja tego modułu u mnie w ogóle nie działa, tzn po wpisaniu zmian i zatwierdzeniu niby wszystko jest ok, lecz po odświeżeniu strony widać, że nic się nie zmieniło (wartości wracają do stanu pierwotnego). Próbowałem zainstalować gallery i moduł od nowa, ale dalej to samo. W dodatku w panelu administracyjnym galerii w dziale moduły (plugins) gdzie można aktywować, deaktywować lub usunąć moduł, modułowi x-treme zniknęły te opcję. Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym, może wie jak temu zaradzić? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-02-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dodam jeszcze, że po edycji tego modułu i daniu zapisz nie ma komunikatu, że zmiany zostały zapisane.. W każdym innym przypadku komunikat się wyświetla.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •