contacts - nic sie nie zmienia
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: contacts - nic sie nie zmienia

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-12-2005
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny contacts - nic sie nie zmienia

    Zaczynam dopiero zabawe z joomlą.
    Chciałem zmienic informacje kontaktowe ale nie zaleznie od tego czy ustawiam wszystko na widoczne czy ukryte nic się nie zmienia. Np. FAX jest widoczny zawsze mimo ustawienia HIDE. Zakłądka kontaktów cały czas wyglada tak samo.
    I gdzie wogóle mozna uzupełnić informacje kontaktowe, bo w contacts nie ma miejsca na wpisanie np. numeru telefonu.
    Dzieki za pomoc i sorry jesli pytanie jest głupie ;-)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    nie ma głupich ptan, sa glupie odpowiedzi

    ale bedzie troszke problem Ci pomoc bo zbyt enigmatycznie napisales jakie wykonujesz czynnosci w zmianie kontaktu
    Pamietaj ze kazdy kontakt jest definiowany osobno

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-12-2005
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Postaram się wytłumaczyć jasniej.

    wchodze do:
    control panel->menu manager-> edycja mainmenu->contacs.

    Po prawej stronie mam DETAIL po lewel PARAMETERS
    Zmiany w DETAIL przynosza założony efekt, np. ustawienie PUBLISHED na NIE ukrywa przycisk CONTACS w menu na stronie głównej, zmiana wpisu w polu NAME powoduje zmiane w wyświetlanym menu itd. Czyli w polu DETAIL wszystko działa poprawnie. Ale w polu PUBLISHED nic nie działa. Cokolwiek bym nie zmienił, po odswieżeniu i kliknieciu na Contacts w menu głównym strona ciągle wygląda tak samo. Chce wyłączyć np. pole FAX, ADRES lub TELEFON ale mimo ustawienia na HIDE te pola ciągle sa wyświetlane. Ustawiłem wszystko na HIDE i ciągle wyswietlało się to samo. Ustawiłem na SHOW i nadal nic się nie zmieniło. Czyli zmiany ustawień w polu PUBLISHED nie przynosza zadnego efektu. I nie wiem jak to przejśc ;-)

    A drugie pytanie: gdzie wpisać informacje o telefonie czy adresie? W ustawieniach które opisałem wyżej można tylko (teoretycznie) ustawić wyswietlanie lub ukrycie poszczególnych informacji. Ale gdzie moge wpisać numer telefonu albo adres?

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ustawienia pozycji menu mają niższy priorytet niż ustawienia w konkretnym kontakcie. Widocznie masz różne ustawienia. Zmień odpowiednio w komponencie, a nie tylko w poyzcji menu.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-12-2005
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    No i zadziałało ;-)
    dzieki.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •