[Pytanie] Portal tworzony z użytkownikami.
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: [Pytanie] Portal tworzony z użytkownikami.

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-07-2006
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny [Pytanie] Portal tworzony z użytkownikami.

    Mam kilka pytań.
    - Czy w Joomli można dać użytkownikom prawo do dowolnego modyfikowania treści portalu? Chodzi o swobodne dodawanie artykułów z poziomu konta.
    - Czy jest możliwość ustawienia na portalu opcji automatycznego powiadamiania na komunikator (gg, jabber, tlen) o nowych artykułach na portalu?
    - Czy forum phpbb by przemo nie będzie się ,,gryzło" z Joomlą. I co lepsze, forum joomli czy przemo?

    Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    1. tak : standardowe prawa (frontend author, frontend editor, frontend publisher - czytac instrukcje) dodatkowo komponenty EZ-submit, CZsubmit, mambo Ezine i kilka innychn a extensions.joomla.org w dziale content
    2. o ile wiem to automatyczne wysylanie czegokolwiek na komunikatory jest utrodnione o ile nie zabronione w kilku komunikatorach, tak czy siak nie da sie , chyba ze znajdziesz w necie skrypty wysylajace automatycznie to juz jakis krok, jest automatyczne powiadamianie o tresciach dodawanych z frontendu na maila, na hostingu ibc.pl i pewnie na innych tez sa opcje powiadamiania smsem o mailach na jakis adres wiec mzona ustawic taki adres jako administracyjny i masz smsy o artykulach
    3. nie gryzie sie, jest nawet pomost do joomla i osobny watek tego forum o tym,
    - pytanie co lepsze bułka czy chlebek - kwestia gustu, poza tym forum joomla to przynajmniej 2-3 komponenty do wyboru (w pelni zintegrowane z joomla) wiec nie wiem o ktorym mowisz.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-04-2006
    Wpisy
    82
    Punkty
    10

    Domyślny

    Napisze w tym temacie.

    Jak zrobić aby każdy użytkownik, automatycznie po rejestracji otrzymywał uprawnienia autora??

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    nie mozna i nie polecam, mozna natomiast uzywac komponentow ktore wymienilem i umozliwic nie-autorom pisanie tekstow ... zainstalowac sprawdzic, przetestowac, poczytac

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-04-2006
    Wpisy
    82
    Punkty
    10

    Domyślny

    sorry, zainstalowałem ten ja submit, w ustawieniach komponentu poustawiałem wszystko i nic sie nie zmieniło? Mam dodać to do menu?? Jak dodam i klikne to wyskakuje błąd.
    DOkładnie taki
    Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/ex/public_html/components/com_ja_submit/ja_submit.html.php on line 320

    Pozostałe dwa komponent mi nie pasują, rtego jeszcze nie widziałem.
    Chodzi o to że musi być możliwość wczytywania obrazków do artykułu w określonym jego miejscu. Np.
    1. ble ble ble [obrazek]
    2. ble ble ble [obrazek]
    itd.

    Da sie takie coś zrobić?
    Ostanio edytowane przez jacobs242 : 31-07-2006 15:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •