Nowe pozycje modułów w szablonie.
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Nowe pozycje modułów w szablonie.

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-07-2008
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny Nowe pozycje modułów w szablonie.

    Witam,

    chciałbym pod każdym artykułem dodać reklamę programu Google Adsense. Do tej pory dodawałem kod ręcznie. Jednakże, żeby w przyszłości coś zmienić musiałbym, w każdym artykule wykonywać zmiany.

    Serwis oparty jest o Joomla 1.0 o prosty szablon rhuk_milkyway10 z 8 pozycjami modułów. Chciałem dodać pozycje modułu pod artykułem i w pliku index.php templatki, testowo wklejałem <?php mosLoadModules( 'user8', -1 );?> i oglądałem wyniki zmian. Nie znam się na kodowaniu, więc na próbę wklejałem polecenie w różnych miejscach pliku i nie mogłem trafić, żeby umieścić na końcu artykułu.



    Tutaj moje pytanie. Czy istnieje dodatek pod Joomla 1.0, żeby można wkleić kod Adsense i umieścić go automatycznie w wybranej przez adminstratora pozycji? Sprawa wygląda podobnie jak w temacie http://forum.joomla.pl/showthread.ph...light=multiads , mam za dużo artykułów, żeby do każdego dopisywać jakieś polecenie. Podobno Multiads jest dodatkiem, w którym nie trzeba dodawać danej komendy w artykule i można wybrać pozycję. Tylko czy jest wersja tego dodatku dla Joomla 1.0?

    Czy w pliku index.php templatki, można stworzyć nową pozycję, aby ukazywała się po artykułem?

    Pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez pawciok1989 : 17-12-2009 19:24

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •