Cytat Wysłane przez dachu02 Zobacz wiadomość
testowalem rokbridge i niestety nie funkcjonuje tak jak powinno
aplikacja ta jest troche bardziej uboga niz JFusion
w rokbridge nie udalo mi sie zsynchronizować logowania.
po zalogowaniu dostaje komunikat
Kod PHP:
Fatal error:  Class 'phpbb_captcha_factory' not found in /forum/includes/auth/auth_db.php on line 72 
Poza tym, kontem utworzonym w joomla nie zalogujemy sie na phpbb i odwrotnie co jet mozliwe w JFusion.


gdyby sie komus udalo prosze o info w poście

ja tymczasem wracam do zabawy JFusion wg mnie troche lepszy skrypt z wiekszymi mozliwosciami



---
edit
udalo mi sie poprawnie skonfigurowac JFusion - dual login dziala (logujemy sie na joomla i uzytkownica sa przenoszeni zalogowaniu do phpbb3, odwrotnie tez dziala)

konto utworzone na phpbb3 dziala przy logowaniu do joomla i odwrotnie
dzialanie mozecie sprawdzic na stronie daszkiewicz.info daszkiewicz.info/forum
Witam

Przesiadłem się właśnie na Joomle. Niestety nie ma aktualnego mostu J <=> forum Przemo dlatego Przemo przeniosłem na phpBB3. Forum ma ok. 14500 postów - nie wiem czy to dużo czy mało.

Przemo >>> phpBB3 - bez problemów wg poradnika z tego forum.
Joomla 1.5 << Rokbridge >> phpBB3 - działa. Jedyny problem jaki wystąpił to nie działające hasła. Pewnie jest na tą chorobę lekarstwo ale mnie już się nie chciało szukać. Zamieściłem informację o potrzebie odnowienia hasła i tylko obserwuję przybywającą liczbę userów w Joomli.

Zmierzam do tego, że loginem i hasłem z forum można się zalogować w Joomli ( u mnie także z Community Builder ) i odwrotnie - kontem założonym w Joomli można się logować na phpBB3 ( po zalogowaniu na stronę i kliknięciu na link do forum forum już nas rozpoznaje ). Jak to się będzie spisywać w praktyce ? Zobaczymy Na razie jest OK.

Jedynie co mnie boli to to że nie można wrzucić phpBB3 jako komponentu/modułu wyświetlanego w templatce Joomli ( wpinacz mnie nie zadowala ).