VM Problem z koszykiem
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: VM Problem z koszykiem

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2007
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny VM Problem z koszykiem

    Witam, aktualnie mam joomla 1.5.15 oraz VM 1.1.12 (nie zaktualizowana ze wzgledu na liczne zmiany w plikach VM mojego serwisu ,ktore zostana nadpisane po aktualizacji). Wszystko dziala poprawnie z wyjatkiem modulu koszyk. Mianowicie gdy dodam produkty do koszyka jest ok, moge je usuwac w koszyku, dodawac nowe jest ok. Jednak gdy po dodaniu produktu przejde z koszyka na strone glowna koszyk wyswietla informacje ,ze jest pusty. Gdy dodam produkt ponownie i pokaze sie koszyk zostaje on zaktualizowany o dodany produkt, jednak gdy przejde na strone glowna produkty znikaja...

    Czy mial ktos moze podobny problem? W jaki sposob go rozwiazac? Ponowna instalacja modulu koszyka nie pomogla.

    Dodam ,ze majac J1.5.12 problem byl ten sam.

    Pozdrawiam!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Przerabiałem kilka tygodni temu taki sam problem.
    Wyłącz sprawdzanie ciasteczek w konfiguracji Virtuemart i daj znać, czy pomogło.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2007
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mialem juz to wylaczone, wiec nadal to nie pomaga. Czy jeszcze jakies zmiany wprowadzales zanim zaczal ci koszyk normalnie funkcjonowac?

  5. #4
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Pamiętam, że problem związany był chyba z zapamiętywaniem sesji. Sprawdziłbym jeszcze jak będzie przy wyłączonej pamięci podręcznej (cache).
    Czy korzystasz z dodatkowego komponentu SEO SEF? Jeśli tak, również tam wyłącz cache i sprawdź, jak koszyk VM będzie się zachowywał.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2007
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam wylaczone wszystkie cache zarowno w joomla jak i w VM. Nie posiadam komponentu SEO oraz nie uzywam prostych linkow. Jeszcze jakis pomysl na naprawe koszyka? Pozdrawiam

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2007
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny

    i jak panowie? czy ktos ma jakis pomysl / sugestie? Bardzo mi zalezy na naprawie tego problemu bo nie moge ukonczyc strony z tym problemem koszyka. pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •