szablon kupiony.. mialo byc pieknie a jest do bani
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: szablon kupiony.. mialo byc pieknie a jest do bani

  1. #1
    Bywalec omen1989 awatar
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    343
    Punkty
    11

    Domyślny szablon kupiony.. mialo byc pieknie a jest do bani

    ostatnio kupilem szablon ze strony JoomSpirit. w sumie nie byl az taki drogi bo 6 euro ale sam fakt ze go kupilem swiadczy o tym ze powinien dzialac.. a tu chyba cos przereklamowane bylo.. nie wiem jak go niby mozna skonfigurowac zeby wygladal tak jak na obrazku reklamujacym ale ok. W plikach szablonu nie ma nigdzie nawet obrazkow ktore byly przedstawione na screenie przed kupieniem. z reszta daje wam male zestawienie screenow. pierwszy to wyglad faktyczny po instalacji, na drugim jest miniaturka przed kupieniem, na drugim miniaturka z dokumentacji. moze mi pomozecie co do konfiguracji? albo moze po prostu przestrzege was przed kupowaniem z tej strony...zwroccie uwage na krzaczki. na pewno mozna to jakos naprawic ale sadze ze nie powinno tak byc przy kupnie. jest wiele darmowych szablonow o niebo lepszych. pozdrawiam


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    1) cena=jakość
    2) na ogół firmy mają napisane że elementy graficzne (ozdobniki) wchodzące w skład szablonu są tylko na pokaz - patrz twoje krzaczki.
    3) jak ci zależy to skopiuj krzaczki z demo strony i wrzuć do modułu (Pozycja LEFT)



    ale dziecinne problemy robisz... jak widzisz (rys.) poradziłem sobie w 15 sekund

    4) Ułóż sobie moduły-treść według układu (patrz twój rysunek 2) + dodaj rys. i w ciągu 5min. będziesz miał jak na stronie demo

    w twoim przypadku to nie żadna firma tylko "Webmaster freelance" - przecież ma napisane - Francuz z niego, ale myślę że jak napiszesz po ang. z pytaniem to ci odpowie, pewnie to samo co ja w pkt2
    ----
    Rysunek z headera:
    http://www.joomspirit.fr/images/stor...irit_20/02.jpg
    Ostanio edytowane przez PeFik : 24-09-2009 15:45
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Bywalec omen1989 awatar
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    343
    Punkty
    11

    Domyślny

    ja wiem czy problem robie... w razie czego ostrzegam...
    no i sorry ale chyba nie powinno byc na platnych szablonach bledow w kodzie...
    nie wiem czy dojrzales: notice:undefine variable blablabla in index.php in line xxx

    edit: no wiem, ze francuz wiem
    poradziles sobie racja, ale z takimi rzeczami nie spotkalem sie jeszcze w darmowych szablonach nawet
    Ostanio edytowane przez omen1989 : 24-09-2009 15:41

  5. #4
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    jaki francuz freelancer - taki efekt. Ja tam od francuzów nie kupuje, tandeta i drożyzna.
    Straciłeś ok. 30 zł i co... efekt mizerny.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  6. #5
    Bywalec omen1989 awatar
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    343
    Punkty
    11

    Domyślny

    heh nie bądźmy od razu stereotypowi, ale faktycznie niezbyt dobry wybor

  7. #6
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re

    Ja tam od francuzów nie kupuje, tandeta i drożyzna.
    a gdzie kupujesz, z ciekawości zapytam? Gdzie jest nie-tandeta i tanio? Szukam szablonu, w którym bardziej mi zależy na "dobrym" kodzie niż na grafice, bo tą zrobię sobie sam.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  8. #7
    Bywalec omen1989 awatar
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    343
    Punkty
    11

    Domyślny

    no teraz juz daje sobie spokoj z freelancerami
    skorzystam z ofert z portali joomlajunkie.com i rockettheme.com

  9. #8
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez omen1989 Zobacz wiadomość
    no teraz juz daje sobie spokoj z freelancerami
    Trzeba wcześniej zorientować się, co który freelancer potrafi.
    Są freelancerzy lepsi od niejednej firmy, która mieni się agencją interaktywną. I są też tacy, że tylko miotłę bym takiemu dał.
    Dlatego nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.

    A klubowe szablony nawet najlepszych firm często i gęsto mają średniej jakości kod, "divits", itd., itp.. (Ostatnio przekonałem się o tym w szablonach Shape5.com i nie polecam). Za to szablony klubowe nadrabiają graficzną stroną. A ludzie kupią przeważnie wszystko, co ładne. Dopiero później zaczyna się płacz, że kod do niczego i że problemy z poprawnym działaniem są.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  10. #9
    Bywalec omen1989 awatar
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    343
    Punkty
    11

    Domyślny

    wiec koniec końców jakie szablony polecasz? skoro freelancerzy nie zbyt i szablony klubowe tez srednio wypadaja?

  11. #10
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    1) szablony klubowe są różne, Shape5 - średnio polecam, także ja.
    firm które robią szablony jest dużo -> http://www.goldenline.pl/forum/joomla/115629

    ja polecam: rockettheme.com


    2) może by tak kupić program Artisteer i zrobić samemu?

    3) Zlecić komuś. Najdroższe rozwiązanie.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •