Joom!Fish i Zoom Media Gallery
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Joom!Fish i Zoom Media Gallery

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-11-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Joom!Fish i Zoom Media Gallery

    Jak zrobić, żeby w JoomFish pojawiły się treści z ZMG do tłumaczenia?
    Próbowałam zmodyfikować plik XML dla ZMG i po umieszczeniu go w katalogu joomlaPE/administrator/components/com_joomfish/contentelements/ pojawił się wprawdzie nowy element witryny, ale jak edytuję go to nie pojawiają się parametry konfiguracji, jak wchodzę na zoom media gallery w tłumaczeniach to pojawia się pusta strona.

    Joomla 1.0.15
    Joom!Fish Version 1.7
    zOOm Media Gallery 2.5.1
    [wszystkie instalacje bez problemów]
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #2
    Debiutant
    Dołączył
    21-11-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    c.d.

    Znalazłam pliki xml dla galerii i zdjęć tutaj , po umieszczeniu ich w katalogu administrator/components/com_joomfish/contentelements/ pojawiły się skonfigurowane w elementach witryny. Mogę już tłumaczyć tytuły galerii, ale pojawia się jakiś błąd w tłumaczeniu opisów zdjęć:
    Something is wrong in your syntax obok \'and reference_table=\'zoomfiles\'\' w linii 4 SQL=select * \n from jos_jf_content\n where reference_id=\n and reference_table=\'zoomfiles\'

    Czy ktoś może mi pomóc w skorygowaniu tego błędu? (bo ja niestety nie rozumiem tego opisu)
    Tamta strona jest po turecku więc nie wiele mogę z niej wyczytać, jest tam też mowa o zmianie plików php, ale nie do końca wiem czy to tego kwestia w tym wypadku.

    Z góry dziękuję.
    Ostanio edytowane przez malvka : 28-12-2009 16:58

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •